NÁDHERNÁ PLEŤ V KAŽDOM VEKU

03.09.2022

Aj ja patrí medzi ľudí, ktorí si už veľa pamätajú? Keď som prekročila tú magickú vekovú hranicu, 60 rokov, nič výnimočné sa neudialo, stále pracujem, rada športujem, šantím s vnučkou a vek sa stal aj pre mňa iba číslom.

Niečo som ale predsa zmenila. Vymenila som občasné pitie čerstvého ranného pomarančového džúsu alebo smoothie za kolagénový nápoj.

Pri slove kolagén som sa vedela v minulosti vždy pousmiať, zdalo sa mi neprirodzené jeho konzumovanie. Možno ma k tomu viedlo poznanie z rôznych príspevkov, že kolagén ako proteín je veľká molekula a nedá sa vstrebať.

Potešilo ma, keď som sa dozvedela, o Beauty Focus Collagen+, obsahuje už rozštiepený hydrolyzát molekuly kolagénu, ktorý sa ľahšie vstrebáva a jeho účinok je rýchly a efektívny. Tým, že obsahuje prirodné zložky a  to, že okrem proteínového hydrolylizátu, obsahuje aj výťažok z pšeničného oleja, ktorú udržuje v pleti hydratáciu, aj luteín, (výťažok z nechtíka lekárskeho, mojej obľúbenej rastlinky) ktorý chráni našu pleť pred modrým svetlom z mobilov a iných obrazoviek, pomáha aj pred rozkladom kolagénu v tele. Viac o zložení, skúsenostiach a výsledkoch  sa dozviete tu: výsledky: https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

Hovorí sa, že nie je dôležitý zovňajšok, ale to, čo máme vo vnútri. A tento kolagén spája oboje. Kozmetické produkty na lokálne použitie sú už roky súčasťou starostlivosti o moju pokožku a viem, že mnoho estetických prínosov na pokožke je aj z používania kvalitných výživových doplnkov. To všetko mi už 14 rokov prinášajú produkty NuSkin.

Viacero anti-agingových prínosov

Každodenný príjem doplnku Collagen+ mi pomáha ku krásnej, zdravej, pevnej, žiarivej a omladenej pleti, pomáha mi zachovať normálnu štruktúru pleti, zredukúvava vrásky pod očami a na celej tvári a tuším aj oveľa viac! Zlepšuje kvalitu môjho zdravia.

Chcete ho aj vy vyskúšať? Nádhernú pleť môžete mať v každom veku. https://nskn.co/sNDCNN

https://www.baja.sk/kontakt/