PRIEVAN V SKRINI

24.04.2021

Mať v skrini oblečenie, ktoré nosíme, či už pravidelne alebo slávnostne by bolo veľmi dobré. Aspoň by sme mali väčší prehľad a veci by sa nám tam nemačkali. Aj ja mám veci rozdelené na krátke, teda blúzky, saká, sukne. Na skriňu so šatami dlhými, krátkymi, nohavicami. Aj športovú skriňu s dlhými mikinami, bundami, kabátmi. Mám krabice na klobúky a to ostatné, čo sa týka tričiek, bielizne, šálov, čiapiek, opaskov je uložené v komode.

Ale aj si držím v skrini nepotrebné kúsky oblečenia, ktoré mám rada. Visia mi v skrini, kde zaberajú miesto. Keď som išla niekam do spoločnosti alebo som mala mať biznis prednášku, zvyčajne som zahlásila, že si nemám čo obliecť. To asi každá žena dobre pozná. Od určitého veku som  začala kládla dôraz na kvalitu, ako na kvantitu a tak  sa konečne aj v mojej skrini začali usadzovať kúsky rôznych pekných šiat, kostýmov, ale pribúdali pomenej.

Viem si veci pokombinovať, obmeniť, upraviť a v tom, v čom sa cítim dobre si vyjdem von aj častejšie. Už len potrebujem nájsť chuť a urobiť v skrini trochu prievan a pretriediť si veci.

Kde sa chodím inšpirovať?  Je to rôzne. 

https://lydiaeckhardt.com/

https://www.otrium.com/women/home

https://sk.tommy.com/

https://www.chantallonline.com/

https://www.peek-cloppenburg.de/

https://www.guess.eu/en-sk/home

https://www.lindex.com/sk/zeny/saka?page=1&sortorder=Relevancy

https://www.zara.com/sk/

https://www.reserved.com/sk/sk/

https://www.mohito.com/sk/sk/novinky

https://www.bonprix.sk/Aké šaty sa mi páčia? Čo si chcem doplniť? Pozrite si v galérii.