PROGRAM PRE REŠTART

24.01.2022

V dnešnom modernom svete fungujeme s apkami, modernými hodinkami, s mobilmi a sťahujeme si rôzne programy, aplikácie so zameraním na lepší životný štýl. Tí, ktorí to myslia vážne, tak športujú, snažia sa jesť zdravo a relaxujú, lebo aj to je dôležité.

Čo vám napadlo, keď ste si prečítali nadpis "Program pre reštart"?

Zase nejaký program, ktorý frčí? Áno, frčí a už pár rokov a s celkom výbornými výsledkami. Je vyvinutí odborníkmi, overení spokojnými zákazníkmi, kde sa počítam aj ja. Pre viac informácii nakuknutie na fotky, môžete sem: https://www.baja.sk/l/uvazujete-o-tom-popracovat-na-svojej-svalovej-hmote/

Nič si nemusíte sťahovať do mobilu, s programom pre reštart sa môžete oboznámiť tu v nasledujúcich riadkoch. Pripravte sa na krásnych 90 dní, počas ktorých bude vašim telom prebiehať transformácia (myslenia, metabolizmu, regulácie hmotnosti, zdravej pokožky a ozdravenia).

Program TR90

Je 3 mesačný a všetkých záujemcov vedie krok po kroku. Vznikol na základe exkluzívnej vedy, pomáha k lepšej a zdravšej postave. Obsahuje veľa prírodných ingrediencii, ktoré držia pevno motiváciu k lepšej forme tela, vzhľadu a zdravia, posilňujú vôľu, myseľ a chuť k zmene stravovacích návykov a pohybu.

Teraz na začiatku roka je ten najlepší čas na transformáciu, vďaka ktorej môžete získať lepší a mladší vzhľad. Využite momentálnu 20% zľavu, ktorá platí ešte pár dní. V prípade záujmu alebo ďalších informácii kliknite sem: [https://nskn.co/mQBzVe]

Program je úplne jednoduchý

Obsahuje výživové doplnky s rastlinnými výťažkami na 3 mesiace: 1 TR90 JS, 3 TR90 Complex C a 3 TR90 Complex F, ktoré konzumujete pred jedlom. Aby ste mali prehľad o bobuliach, všetko pekne prehľadne, môžete si to uložiť do priloženej viacvrstvovej krabičky na bobule.

Jedno hlavné jedlo vám môžu nahradiť M-Bars tyčinky s citrónovou príchuťou, pri každom súste je potrebné napiť sa čistej vody.

Aby tento program na doma bol zrozumiteľný, tak je v baličku aj Sprievodca programom TR90.

Na denné záznamy je k dispozícii aj Transformačný denník + 1 značkové pero s logom.

Nastal čas, pre tých, ktorí chcú byť štíhlejší, šťastnejší a zdravší. Tak môžete začať.

 https://www.baja.sk/kontakt/

DOKONALÝ RANNÝ NÁPOJ 

Ak máte záujem len ranný nápoj JumpStar, tak kliknite sem: https://nskn.co/c874V9

Obsahuje prírodné zložky, 🍎🌾🌵🍊ktoré upokojujú myseľ, centrálnu nervovú sústavu, gastrointestinálny trakt, keď sú problémy so žalúdkom, pankreasom, trávením, ukladaním tuku, pri úprave cholesterolu.

💚 Extrakty sú starostlivo vybrané z prírodných zdrojov, o ktorých vedci vedia, na čo môžu v tele vplývať. Nie sú v ňom vysušené celé plody.
Tieto špecifické prírodné komponenty sú zamerané na epigenetickú a biochemickú funkciu metabolizmu. Majú metabolický vplyv na hormóny.

Napr.
🌾Šafran, extrakt z blizny obsahuje dôležité zložky SAFFRONINY rozjasňujú myseľ, podporujú prekrvenie orgánov a ovplyvňujú stravovacie HORMÓNY:

- LEPTIN sa nachádza v tukových bunkách a jeho vylučovanie týmito bunkami ovplyvňuje centrálnu nervovú sústavu.
Ovplyvňuje psychiku, regulovanú chuť do jedla, výdaj energie

- GRELIN je tvorený v podžalúdkovej žlaze/pankreas. Nachádza sa v gastrointestinálnom trakte, v tenkom a hrubom čreve.
🌵🍎🍊

Sú tam aj EXTRAKTY, ako napr:

🌵KAKTUS OPUNCIA, kt. má protizápalové účinky, antioxidačné, antivírusové, chránia pečeň pred toxinon, upravujú cholesterol

🍎GRANÁTOVÉ JABLKO,
ovplyvňuje telesnú váhu, krvný tlak, hladinu glukózy. Má jedinečné vlastnosti spojené s reguláciou expresie génov pre mitochondrialny energeticky metabolizmus tukov.

🍊ČERVENY POMARANČ
silný ANTIOXIDANT, ochrana
proti nadbytočným tukom v pečeni.

15 vrecúšok pre zdravší štart každé ráno.