R²- Osviežte a nabite sa energoiu

20.01.2021

S výživovým doplnkom ageLOC R² máte moc znova sa cítiť mladí. Tento denný a nočný produkt vám môže pomôcť začať každý nový deň s pocitom sviežosti a cez deň vás nabiť potrebnou energiou.

R² Day ponúka vynikajúcu zmes zložiek vo forme huby Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšena pravého, Panax Ginseng. Ženšen pravý prispieva k nasledujúcim trom dimenziám vitality, ktoré starnutím klesajú: Zlepšuje fyzický výkon, pomáha udržiavať mentálnu kapacitu a sexuálnu aktivitu.

R² Night obsahuje selén, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom; extrakty z hroznových semienok, z červeného pomaranča, výťažok z brokolicových semienok a spolu počas spánku čistia odpad, ktorý sa nahromadil v bunkách a preto sú rána po prebudení naplnené pocitom radosti a sviežosti.

Vzájomnou kombináciou sa výhody zdvojnásobia a vy si môžete užívať harmonické uvoľnenie tela a mysle.

Jedným zo znakov pribúdajúcich rokov je aj to, že strácate mladú iskru; (starnete od 25 rokov) začnete sa cítiť unavení, prichádzajú aj pigmentové škvrny, suchá a ochabnutá pokožka, jemné, slabé niekedy aj padajúce vlasy, opuchy, kruhy pod očami, zatiahnuté očné bielka, vačky a rôzne iné zdravotné problémy.

Recenzie

  • Jem menšie porcie, nehladujem, viac sa hýbem a lepšie sa mi formuje postava. Predpokladám, že to je to tým, že môj metabolizmus začal riadne a zdravo fungovať.
  • Zlepšil sa nám náš sexuálny vzťah.
  • ageloc R² beriem len 1 týždeň a zatiaľ nevidím alebo necítim žiadny rozdiel, možno iba to, že menej zívam. Videl som dobrú recenziu na webe, preto som to chcel vyskúšať.
  • Konečne máme viac času na deti. A chuť vymýšľať s nimi huncútstva, pribudla nám energia.
  • Jedna priateľka povedala, že po použití ageLoc R² bola jej pokožka jasnejšia a postupne sa zmenšuje jej ekzém.
  • Som zvedavá, čo to so mnou urobí. Kamarátka mi povedala, že nočná dávka R² jej pomáha lepšie spať. Napríklad, aj keď sa prebudila uprostred noci, môže ľahko spať ďalej, už sa teším, keď mi príde objednávka.
  • Stále mám tendenciu prebúdzať sa unavený, ale pripisujem to skutočnému nedostatku spánku, keďže zvyčajne spím asi 5,5 hodiny za noc. Jediným významným účinkom, ktorý som pocítil po R² bolo to, že som bol ostražitejší celý deň a necítil som sa unavený.
  • Neverila som, keď som sa asi po 2 týždňoch užívaní R² zobudila do ružova vyspatá. Už som zabudla, aké to bolo.
  • Môj  stav kože sa zlepšil asi po týždni.
  • Tiež som si vzalaR² a videla som veľa detských vlasov rastúcich na vrchu mojej hlavy.
Ak máte záujem o produkt, kliknite sem. Pre tých, ktorí chcú VIP cenu, stačí sa mi ozvať: https://www.baja.sk/kontakt/