R²- Osviežte a nabite sa energoiu

S výživovým doplnkom ageLOC R² máte moc znova sa cítiť mladí. Tento denný a nočný produkt vám môže pomôcť začať každý nový deň s pocitom sviežosti a cez deň vás nabiť potrebnou energiou.

R² Day ponúka vynikajúcu zmes zložiek vo forme huby Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšena pravého, Panax Ginseng. Ženšen pravý prispieva k nasledujúcim trom dimenziám vitality, ktoré starnutím klesajú: Zlepšuje fyzický výkon, pomáha udržiavať mentálnu kapacitu a sexuálnu aktivitu.

R² Night obsahuje selén, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom; extrakty z hroznových semienok, z červeného pomaranča, výťažok z brokolicových semienok a spolu počas spánku čistia odpad, ktorý sa nahromadil v bunkách a preto sú rána po prebudení naplnené pocitom radosti a sviežosti.

Vzájomnou kombináciou sa výhody zdvojnásobia a vy si môžete užívať harmonické uvoľnenie tela a mysle.

Jedným zo znakov pribúdajúcich rokov je aj to, že strácate mladú iskru; (starnete od 25 rokov) začnete sa cítiť unavení, prichádzajú aj pigmentové škvrny, suchá a ochabnutá pokožka, jemné, slabé niekedy aj padajúce vlasy, opuchy, kruhy pod očami, zatiahnuté očné bielka, vačky a rôzne iné zdravotné problémy.

Recenzie

  • Jem menšie porcie, nehladujem, viac sa hýbem a lepšie sa mi formuje postava. Predpokladám, že to je to tým, že môj metabolizmus začal riadne a zdravo fungovať.
  • Zlepšil sa nám náš sexuálny vzťah.
  • ageloc R2 beriem len 1 týždeň a zatiaľ nevidím alebo necítim žiadny rozdiel, možno iba to, že menej zívam. Videl som dobrú recenziu na webe, preto som to chcel vyskúšať.
  • Konečne máme viac času na deti. A chuť vymýšľať s nimi huncútstva, pribudla nám energia.
  • Jedna priateľka povedala, že po použití ageLoc R2 bola jej pokožka jasnejšia a postupne sa zmenšuje jej ekzém.
  • Som zvedavá, čo to so mnou urobí. Kamarátka mi povedala, že nočná dávka R2 jej pomáha lepšie spať. Napríklad, aj keď sa prebudila uprostred noci, môže ľahko spať ďalej, už sa teším, keď mi príde objednávka.
  • Stále mám tendenciu prebúdzať sa unavený, ale pripisujem to skutočnému nedostatku spánku, keďže zvyčajne spím asi 5,5 hodiny za noc. Jediným významným účinkom, ktorý som pocítil po R2 bolo to, že som bol ostražitejší celý deň a necítil som sa unavený.
  • Neverila som, keď som sa asi po 2 týždňoch užívaní R2 zobudila do ružova vyspatá. Už som zabudla, aké to bolo.
  • Môj  stav kože sa zlepšil asi po týždni.
  • Tiež som si vzala R2 a videla som veľa detských vlasov rastúcich na vrchu mojej hlavy.
Ak máte záujem o produkt, kliknite sem. Pre tých, ktorí chcú VIP cenu, stačí sa mi ozvať: https://www.baja.sk/kontakt/