S LÁSKOU A V RUŽOVEJ

22.01.2024


Prekvapte svoju drahú touto výnimočnou edíciou RoseGold LumiSpa na Valentína! Táto nádherná zlatistá verzia LumiSpa IO nie je len krásnym darčekom, ale tiež sa skvele hodí ku každému štýlu.

S touto výnimočnou edíciou získa vaša milá nielen sofistikovaný zázrak pre svoju pokožku, ale aj štýlový doplnok. RoseGold LumiSpa nie je len o kráse, ale aj o starostlivosti o pokožku. Nechajte ju zažiariť s hladkou a sviežou pokožkou, ktorú LumiSpa poskytuje.

Milujem LumiSpa iO, pohladí a vyhladí  pleť. Stačia mi 2 minúty za ktoré vyčistí  a vymasíruje pleť, a tak  naštartuje moju vlastnú  produkciu kolagénu. Ak chcete aj vy zažiť  tento pocit, ozvite sa alebo si jednoducho prajte taký darček , prípadne si ho doprajte aj vy sami.  Kto chce ďalej pokračovať s kozmetikou na prírodnej báze a bez ropných derivátov, pridajte si ešte tonikum a krém, to je základ, ktorý vaša pleť ocení. 

LumiSpa iO je pre mňa viac než len zariadenie na omladenie pleti. Keď si ho vezmem do rúk, cítim, ako ma pohladí a jemne vyhladí pokožku. Stačia mi len dve krátke minúty, aby pleť ožila, bola čistá a zároveň sa  prebudila k vlastnej produkcií kolagénu.

Ten pocit je nezameniteľný a ak túžite po niečom podobnom, neváhajte sa mi ozvať. Alebo si jednoducho pýtajte alebo doprajte tento darček.. Skutočne, prečo nie? Každá žena si zaslúži trochu luxusu a starostlivosti. A mimochodom, používajú ho aj páni a sú v tejto aktivite disciplinovaní.

Ak máte záujem o prírodnú a bezpečnú kozmetiku bez ropných derivátov, môžete pridať ešte tonikum a krém. To je základ, ktorý aj moja pleť zbožňuje. Pripojte sa k tým, ktorí chcú pokračovať v starostlivosti o pleť s ohľadom na prírodu a svoje telo. Nechajte sa hýčkať krásou, ktorú si zaslúžite!


Píšte mi  čo najskôr a využite jedinečnú príležitosť už od 24.1.2024, kedy bude RoseGold Lumispa iO spolu s čistiacim gélom prispôsobeným vášmu typu pleti dostupný za výhodnú cenu.

Bežná cena: 294 eur

VIP Promo akcia: 208 eur

Objednať si ho môžete 

- sami, cez váš účet🛒
- ozvete sa mi, ✍️☎️
- priamo cez tento link:
 https://nskn.co/yhVCGy

-cez qwerty kód, aplikáciu VERA

- otvoriť si vlastný účet a môžete si 🛒 objednávať a stať sa VIP zákazníkom (členom) s výhodami, lebo vás táto značka zaujala,kliknte sem https://nskn.co/eLqhEj

Uvažujete o zmene a chcete spolupracovať? Kliknite sem https://nskn.co/eLqhEj