NOVINKY NA TRHU 

05.12.2020

Tieto novinky sa stali veľmi obľúbené, či ste mladší alebo starší, ne/športujete, ne/máte v dobrom stave kondičku, ne/maľujete sa, avšak sa zaujímate o dobrý životný štýl, ale aj zdravý a  pekný výzor.  Tak sa na to pozrite.

TR90 V-Shake - vanilkový alebo čokoládový vegánsky proteínový koktail

Netto hmotnosť 500 g (17,6 oz.)

Bielkoviny prospešné aj pre planétu.

Tieto chutné vanilkové koktaily majú vysoký obsah rastlinných bielkovín a neobsahujú žiadne umelé farbivá ani sladidlá. Vďaka tomu sú ideálnou pomôckou pre začiatočníkov, profíkov aj fanúšikov posilňovania pri dosahovaní kondičných cieľov.

Čo je vo vnútri?

Každá dávka koktailu V-Shake obsahuje 19 gramov bielkovín pochádzajúcich z hrášku a hnedej ryže. Neobsahuje laktózu, lepok ani sóju. Výborne poslúži ako desiata alebo olovrant, doplnok pred cvičením alebo po ňom alebo ako súčasť zdravých raňajok poskytujúci vysoký podiel bielkovín. Zoberte si so sebou šejker Pharmanex Shaker Bottle a vychutnajte si ich aj na cestách.

Je vhodný pre mňa?

Všetci potrebujeme bielkoviny, a ak vyváženú stravu doplníte bielkovinovými nápojmi, môže vám to pomôcť zabezpečiť potrebný denný príjem bielkovín. Koktaily TR90 V-Shake sú vhodné pre všetkých: pre športovcov, pre tých, ktorí chcú získať svalovú hmotu, a dokonca aj pre ľudí vo veku nad 65 rokov, ktorí chcú mať možnosť dohoniť svoje vnúčatá.

Zloženie

Hrachový proteínový prášok (63 %)*, proteínový prášok z hnedej ryže (31 %)*, prírodná vanilková aróma, sladidlo: Glykozidy steviolu *obsah bielkovín: 80

Pozrite si viedo: https://www.youtube.com/watch?v=R0dLn1OyoQU&ab_channel=SPIRIT-beautyexcellence


Tyčinky, ktoré nás dokážu nasýtiť!


TR90 M-Bar proteinové tyčinky sú výbornou náhradou jedla, keď máte buď chuť na niečo nedefinovateľné, máte nedostatok času alebo cielene predsa chcete mať zdravú stravu. Táto chutná a výživná tyčinka, môže byť aj výborným spoločníkom na cestách, nakoľko spĺňa všetky výživové požiadavky v jednom jedle. Čím mňa zaujala, je jej citrónová príchuť, ale aj vitamíny a minerály, vhodné aj pri úprave hmotnosti, nakoľko obsahuje správne množstvo proteínov, ktoré prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty. Počas konzumácie je potrebné zapíjať ju vodou.

Ochutnajte aj vy tyčinku s delikátnou citrónovou príchuťou!


Dlhotrvajúce rúže Nu Colour Powerlips Fluid


Milé ženy, máte rady jednoduché rýchle nanášanie rúžov, bez konturky? Ja áno, preto používam už len rúže Powerlips Fluid, ktoré vydržia aj pol dňa, pokiaľ neprídem do styku s niečím mastným. 

 Ak sa veľmi nelíčite, tak nepotrebujete ani makeup, krásne rozžiari pleť. Pery zostanú hebké, vyplnené, upokojené a vyhladené, a tak získajú intenzívny vzhľad, ktorý sa nerozmaže ani neotlačí.

Chcete vedieť aký odtieň sa hodí vám alebo vašej kámoške, či dcére?   Klikni sem.

https://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane2/

Zloženie:

Ak použijete tekutý rúž so zložkami, ako sú avokádový olej a vitamín E, vaše pery nielenže budú vyzerať úžasne, ale zostanú tiež príjemne mäkké.

Silná, intenzívna a dlhotrvajúca farba, v 18-tich odtieňoch, stačí si len vybrať. Inšpirujte sa videom, https://www.youtube.com/watch?v=e_t6eUJv1fo&t=168s&ab_channel=aBenHuyn

A pssst! Na budúci rok zopár noviniek zase pribudne. 

Tak len v skratke, pribudne kozmetická rada 👉NUTRICENTIAL 3.0., výživa pre oči Formula EYE, ageLOC BOOST pre omladenie, vypnutie pleti a zjemnenie pigmentových škvŕn, obnova etnobotanickej rady EPOCH, rozšírenie dekoratívnej značky NU COLOUR a tiež pribudnú aj nové PROTEINOVÉ TYČINKY. Ked budem mať viac informácii, skúste potom kliknuť na 👉názvy týchto najnovších noviniek a tak sa preklinete na stánku, kde sa dozviete sa viac.

V prípade rýchlej objednávky sa mi ozvite: https://www.baja.sk/kontakt/