Tešíme sa, že sme omladli

28.08.2020

Sme tri ženy vo veku 58+. Kompliment, že vyzeráme mladšie na svoj vek, určite poteší. Vrátiť roky späť nášmu telu a našej pleti pomohli produkty NU SKIN. Neprišlo to hneď, ale postupne. Ja používam produkty už 11 rokov a dievčatá 7 a 3 roky.

Okrem základných produktov pre podporu tela, používame aj kvalitné kozmetické čistiace a tonizujúce prípravky pre pleť, masky, krémy, séra a spolu s prístrojmi ako je LumiSpa a galvanik, obnovujeme aj vlastnú tvorbu kolagénu, neustálu hydratáciu a pleť sa stala hebkou, jemnejšou, pevnejšou a na vzhľad mladšou. 

Výživa

Všetky sme začali so základným balíčkom pre zdravie a tým je LifePak (komplex vitamínov, minerálov, antioxidantov, ktoré podporujú deväť dôležitých funkcií v tele (štítnu žľazu, kognitívne funkcie, ochrana buniek pred oxidačným stresom, dobrý zrak, správnu látkovú premenu, tvorbu energie, podporu imunitného systému, srdca, zdravých kostí a zdravej pokožky.) 

Marine Omega (olej z rýb a krila, omega-3 mastné kyseliny prispievajú k správnej funkcii srdca, mozgu a dobrého zraku). Neskôr podľa potreby pribudol antioxidačný džús JVI a ďalšie cielené produkty na kĺby, kosti, pamäť, zrak a imunitu.


Kozmetika

Pre začiatok sme si zvolili  radu Nutricentilas, s rastilnými výťažkami  (sada obsahuje gél na umývanie, tonizáciu pleti, sérum a krémy), galvanický prístroj, ktorý s ageLoc zložkami revitalzuje našu pokožku a zapravuje do hĺbky výživné zložky. Pleť si denne čistíme a popri tom sj masírujeme s prístrojom LumiSpa za asistencie príslušného čistiaceho ageLoc gélu.

Dvakrát do roka pomohol našej aj pleti Anti-Aging Skin Therapy Systém Nu Skin 180°® Omladenie o 180°Sada Nu Skin 180°® pracuje na spevnení pokožky. Znižuje vzhľad línií a vrások, zdokonaľuje textúru pleti, vyrovnáva jej tón, spomaľuje starnutie, zvyšuje jej hladkosť a žiarivosť, pričom znižuje veľkosť pórov, minimalizuje výskyt škvŕn, sfarbenia pleti a vracia jej mladistvejší vzhľad. Obsahuje aktívny  vitamín C a výťažky z prírodných zdrojov. Pre viac informácii kliknite sem: https://www.baja.sk/l/tychto-5-rad-vam-pomoze/

Dvakrát do týždňa si vieme dopriať pleti aj potrebnú pleťovú masku.

Na záverečné osvieženie pleti nám stačí tonovací krém, kvalitný výživný rúž, mascara na mihlanice. Pre slávnostný look si vieme vybrať vždy niečo z dekoratívnej kozmetiky.

https://www.baja.sk/kontakt/