VŠETKO OKOLO NÁS

27.02.2023

Denne sa okolo nás udeje veľa udalostí. Obklopuje nás množstvo vecí. Vnímame to všetko? Pozeráme sa dosť dôsledne okolo seba? Vnímame tú krásu alebo vidíme len pochmúrnosť, strach alebo bežnú šeď?

Keď som chcela raz nájsť niečo pekné s človekom, ktorý vidí okolo seba len problémy, spýtala som sa, ktoré miesto na svete sa mu páči a zrazu sme sa začali baviť o krásnych miestach, kde všade už bol a kam by sa chcel dostať. Skúste to aj vy.  Ak vás nebaví cestovanie, alebo je to pre vás veľmi ďaleko, priblížim vám niečo iné, z čoho môže mať radosť už za chvíľu. 

Urobte si radosti aj  vo všednom dni. Choďte na prechádzku a pozorujte prírodu. Venujte sa s láskou rodine. Zahrajte sa nejakú hru, kúpte si dobrú knihu, pekné šaty, topánky, kabelku, rúž, krém, ktorý vás osvieži a rozžiari.

Ak som sa trafila s tou kozmetikou, tak sa príde naladiť na Beauty party, aj ja tam budem. https://www.baja.sk/kontakt/

Možno by ste milé dámy teraz rady využili zľavy. Napríklad, čo sa týka kozmetiky, s prírodnými zložkami, overene vedou, s klinickými štúdiami a s účinkami na omladenie či na tele alebo na tvári. https://www.baja.sk/l/februarove-zlavy/

Občas píšem nejaké postrehy zo života, tak tie nájdete aj tu. Pobavte sa. https://www.baja.sk/zeny-zenam/ 

Všetko okolo nás má zmysel a preto sa pozerajme okolo a objavujme krásy. Ak sa chcete poradiť, ozvite sa: https://www.baja.sk/kontakt/