ČO PROSPIEVA POKOŽKE

16.02.2023

Mnohokrát zabúdame na to, že starostlivosť o pokožku je veľmi dôležitá, veď obopína celé naše telo, je odevom, o ktorý sa treba strať. Nestačí len voda, čistiaci prípravok a nejaký krém, chce to niečo viac.

Tak schválene, viete aké zloženie kozmetických prípravkov prospieva pokožke?

Voda, kyselina hyaluronová, PCA Sodium soli, Aloe vera gél, prírodné peptídy, mica, (v púdrových prípravkoch), bezfarebné karotenoidy, bioadaptívne, teda rastinné zložky. Účinná kozmetika by mala mať klinické štúdia a vyvíjaná tak, aby prospela pokožke, aj tej najcitlivejšej.

Čo by nemala obsahovať?

Paraffinum liquidum, petrolátum, minerálne oleje, lanolín, alkohol, talc (v púdrových prípravkoch).

Doporučenie

Viem, že čakáte nejaké doporučenie. Je to už 14 rokov, čo som nevymenila kozmetiku. Nielen že mi sedí, ale aj dodáva pro-agingové účinky pre správnu výživu, ochranu, pevnosť, elasticitu a pružnosť pokožky. Mdlý vzhľad, línie a vrásky, viditeľné a rozšírené póry, nerovnomerný tón pleti, nedostatočná pevnosť, aj v oblasti očí už ma netrápia. Pri pravidelnom 8 minútovom ošetrovaní pleti som spokojná so svojou pokožkou na tele i na tvári.

Pozrite si tu môj denný rituál:https://www.baja.sk/l/ranna-statistika/

Ak ste mladšie alebo staršie ozvite sa, spolu to preberieme. Alebo ste typ ženy, či muža, ktorí milujú aplikácie, online poradenstvo, tak si kliknite sem: https://www.baja.sk/kontakt/

Zdravá a svieža pleť potrebuje podporiť

Dôležité je to hlavne zvnútra, aj keď mnohí myslia len na vonkajšiu starostlivosť. Mám pre vás niečo účinné, prírodné, s peptídmi, je to Beauty Focus Collagen+, https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/. Podporuje tvorbu elastínu, kolagénu a ochraňuje ho, aby sa nerozpadal, napr. vplyvom modrého svetla z Tv obrazovky, počítača či mobilu.

Na záver aj 2 typy pre problémovú pleť ženy stredného veku, najlepšie a základné.

Po polroku používania sa upravila klientke suchosť pleti, dostal sa pod kontrolu aj maz, stratila sa citlivosť a fľaky, čierne bodky, problematické vyrážky, upravila sa textúra a pleť sa rozžiarila, spevnela, vyhladila a omladila. Pomohol k tomu aj spomínaný collagenový nápoj.