JANUAROVÉ ZĽAVY

17.01.2023

Myslím si, že každého poteší nejaký darček, ale aj výhodný nákup. Mám pre vás niekoľko správ, jednu lepšiu ako druhú, tretiu, či štvrtú.

Pozrite sa, čo nás najbližšie dni čaká a hlavne teší!!!

  • GALVANICKÝ PRÍSTROJ a ZADARMO 2 BALENIA GÉLOV

Tak to tu ešte nebolo, ale bude 18.1.2023, už v stredu a potrvá do 24.1.2023 (vlastne do vypredania, čo môže byť aj do hodiny). Takto ľahko si môžete zakúpiť jedinečný a pre mňa najlepší prístroj na ošetrenie pleti, vyhladenie vrások, revitalizáciu pokožky na celom tele, teda pleť, vlasovú pokožku, telovú (celulitídu, ovisy, faldy, spevnenie, ubranie 1-2 cm uvoľnením lymfy), na terapeutické účely (kríže , chrbtica, kĺby, svaly a iné).

Géliky ku galvaniku s výťažkom zo zeleného čaju a rias, ktorý používam 2 x do týždňa, nechodím ku kozmetičke, ale tých 10 minút si pre seba nájdem, kedy si hlbšie vyčistím pleť a zapravím výživu, ageLoc a spomalím chrlenie buniek, spôsobujúce starnutie.

A teraz to príde, k prístroju dostanete zadarmo 2 balenia tvarových gélov. (Bežná cena za 2 balenia 140 eur, VIP cena 100 eur.) Ak galvanik nemáte alebo chcete niekoho potešiť, máte príležitosť.

Máte otázky? Niektoré odpovede nájdete aj tu:

https://www.baja.sk/l/odpovede-na-temu-galvanicky-pristroj-a-ine/

  • SÉRA K PRÍSTROJU ageLoc Boost, 3 za cenu 2

Ak máte doma prístroj ageLoc Boost na zapravenie séra s kyselinou hyaluronovou a iných zložiek, aby pleť spevnela, vyplnila sa a omladila , a to za 2 minútky. Obsahuje výťažok z morského narcisu, z kaviárovej limetky, jablka, šošovice, vodného melóna, dve formy kyseliny hyalurónovej a zmes ageLOC. Teraz si môžete kúpiť 3 séra za cenu 2, tzn. že ušetríte 50 eur.Wow, toto je super ponuka!!!

Viac info tu:https://www.baja.sk/l/instantne-omladenie/

  • ADR+ZADARMO ZUBNÁ PASTA AP 24 Whitening Fluoride do 31.1.2023

Ak si urobíte objednávku na čokoľvek a vaša objednávka bude zadaná ako ADR nad 50 SV (bodová hodnota, ktorú vidíte pri každom produkte), tak dostanete zadarmo bieliacu zubnú pastu, bez škodlivých peroxidov a bez drsných abrazív! Tí, čo už ju niekoľko rokov používame, zabudli sme, čo je zubný kameň, mávame minimálne zubné kazy, zuby sa prirodzene bielia, je šetrná k ústnej dutine. Pri čistení zubov sa používa na suchú zubnú kefku, vo veľkosti hrášku.

  • ČAJ S KOFEÍNOM TRthriv FOCUS TEA S GUARANOU 

Pribudol nám nový produkt, instantný bylinkový čaj pre podporu energie, s rastlinnými zložkami, napr.  guaranou, (čo je rastlinný zdroj kofeínu),  Camellia Sinensis, s prírodným sladidlom z rastliny stévia a lahodnou citrónovou príchuťou.

Vhodný aj pre vegánov a vegetárianov. Môže sa robiť za studena, aj teplý.

https://www.baja.sk/l/caj-s-kofeinom/

Potešili vás tieto novinky?

Ozvite sa, 1. a 2. ponuka asi bude rýchlo vypredaná, preto budem robiť hromadnú objednávku. https://www.baja.sk/kontakt/

Ak máte čas a chcete si ich sami objednávať, tak kliknite sem, pre otvorenie vášho vlastného účtu. https://nskn.co/nruGds

K ničomu Vás to nezaväzuje, je to len registrácia. Keby ste chceli využiť aj iné výhody, ozvite sa.

Prajem vám pekný deň a verím, že s týmito novinkami bude ešte lepší. 

https://www.baja.sk/kontakt/