KDE SA STRATILA JARNÁ ÚNAVA?

15.03.2022

Robí  vás jarná únava oťapených a niekedy sa dlho premáhate, kým sa do niečoho pustíte? Ani ranný zelený čaj, či káva o 9 hodine vás nevedia naštartovať? Najradšej by ste si ľahli a pokračovali v spaní? Veľakrát sú to povinností a adrenalín ktoré vás vedia naštartovať? Aj keď idete na plný plyn, stále cítite, že vám tam niečo zadiera a nie sme úplne fit?

Poznáte hubu Cordycep sinensis? Pre všetkých, ktorý chcú zažiť lepšiu jazdu, viac slniečka, užiť si deň naplno, využiť svoju fyzickú silu, mať čisté psychické nastavenie a kvalitne podporiť svoje zdravie, odporúčam jej pravidelnú jarnú konzumáciu, (môže sa užívať celoročne) a to formou toboliek v produkte Cordymax od spoločnosti Nu Skin, divízie Pharmanex, ktorá sa stará o výskum a vývoj toho najkvalitnejšie pre ľudské zdravie.

Viac o nej si prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/vzacny-cordyceps-a-jeho-vyuzitie-pre-zdravie/

Využite preto aj vy túto dnešnú skvelú ponuku a pri objednaní si 2 ks produktov Cordymax, dostanete zadarmo bieliacu zubnú pastu. https://www.baja.sk/l/ake-tromfy-poznate-pre-zdrave-zuby/

Všetky produkty NuSkin sú vysoko kvalitné a účinne.

Huba Cordyceps Sinensis (v skratke)

je vzácnym bohatstvom, ktoré nám príroda dáva. Kto pozná jej účinky, ktoré ľuďom zlepšujú zdravie, tak ju vyhľadáva a užíva.

Pomáha proti únave, pri oslabenej imunite, zvyšuje si s ňou fyzicky výkon, prácu svalov, zlepšuje psychiku. Podporuje pečeň, obličky, prácu pľúc, má silné detoxikačné účinky a hlavne je to prírodné antibiotikum.

Produkt CordyMax Cs-4 je štandardizovaný extrakt z huby Cordyceps sinensis, ktorý pomáha tonizovať telo, chrániť pečeň a obličky.

Exkluzívne zloženie

CordyMax Cs-4 sa označuje ako fermentovaný produkt z huby cordyceps. Ponúka zaujímavé benefity. Je výsledkom viac ako 15-ročného rozsiahleho vedeckého výskumu. CordyMax Cs-4 je v skutočnosti patentovo chráneným duševným vlastníctvom spoločnosti a môže sa pýšiť tým, že ide o prvý prípravok na podporu imunity uznaný čínskou vládou.

Je úžasné čo nám príroda ponúka a ako to vieme krásne využiť pre naše zdravie. Užívaním Cordymaxu aj zabudneme na nejakú únavu.

Balíček 2 Cordymaxov a bieliaca zubná pasta bez peroxidov je pre váš jarný úsmev to najlepšie.

Nech je pre vás každý deň krásny, pokojný, radostný, bez únavy avšak s krásnym žiarivým úsmevom.

Ozvite sa čo najskôr, zbieram objednávky https://www.baja.sk/kontakt/