ČISTENIE PLETI S LUMISPA JE ZÁŽITOK

18.04.2021

Mať dokonale čistú pleť, nie je len tak. Najčistejšiu ju mávame u kozmetičky, dokonca aj s masážou, ktorá toto ošetrenie urobí za nás. Uvažovali ste o tom, že by ste si takéto hĺbkové ošetrenie mohli urobiť sami doma, aj s masážou? Bez rozdielu, či to viete alebo nie, či ste žena alebo muž?

ageLoc LumiSpa

Keď sa na trhu objavil prístroj ageLoc LumiSpa z dielne vedcov Nu Skin, potešila som sa, lebo to čo som o jeho 4-ročnej príprave čítala, ma fascinovalo. Preto som si počas návštevy v USA prístroj zabezpečila. Vyzeral jednoduchý, krásne nadizajnovaný a dobre sa držal v ruke. Zaujala má na prístroji hlavica, ktorá bola hladká, s malými drážkami, silikónová a príjemne mi sedela po zapnutí na pleti. Táto patentovaná technológia dvojsmerového pohybu Two-Sense Motion Technology, ktorú som obdivovala je nadčasová, pomáha čistiť pokožku, masírovať, presným pohybom a frekvenciou tak, aby fungovala s ageLoc čistiacim aktivačným gélom a súčasne tak podporila aj vlastnú tvorbu kolagénu. (ageloc je technológia, ktorá pôsobí na všetky známky starnutia pleti.)

Tešili sme sa do USA nielen na konferenciu, ale aj na to, že si budeme môcť zabezpečiť svoje vlastné LumiSpa. Keďže večerný kultúrny program sa predĺžil, večerné spoločné lumičkovanie sa nekonalo. Vlastne, v zrkadle sa objavili dve tváre a to sme si užili. Dokonca sme si lumi program miesto 2 minút zopakovali, lebo sa nám páčila aj tá príjemná masáž a hladučká pleť. Ráno to však bolo iné. Zrazu sa pred zrkadlom tlačilo viacej hláv a v našom prenajatom domčeku v Salt Lake City, vo veľkej kúpeľni bolo tesne. Lumičkovanie na polku tváre som zaznamenávala každému do mobilu, pekne vonku, na svetle, lebo tam bol rozdiel viditeľný a nehovoriac o tom, že aj na dotyk bola pleť hladká a hebká. To híkanie a tešenie sa bolo najlepšie. Neskôr vznikli aj pekné lumividea, ale to je už na iný článok. 

Pulzná oscilácia, s ktorou pristroj pracuje počas čistenia pleti, robí s ňou aj veľké zmeny. Ráno okrem čistenia ju aj energizuje a aktivizuje v nej proteíny, (niektoré proteíny podporujú elastitu, pevnosť a vláčnosť kože, včetne kolagénu). Večer príjemnou masážou po celom dni sa odbúra stres a odlíči aj najhrubší make-up (odstraňuje minerálne oleje z krémov, z make up, rúžov), zlepšuje kvalitu a dynamitu pokožky.


Doteraz som poznala len štetinové hlavice, ktoré sú podľa mňa menej hygienické, na rozdiel od týchto silikónových pri LumiSpa, ktoré sú antibakteriálne, obtiahnuté antimikrobialnym striebrom, aby bola zabezpečená dokonalá čistota a naviac sú aj vymeniteľné. Postupne, keď sa na trhu objavili ďalšie hlavice, vyskúšala som ich. Najviac mi sedí jemná, občas použijem normálnu a tú na hrubú pleť nepoužívam.


Aj čistiace gély Activating Cleanser sú k dispozícii podľa typu pleti. Ja používam gél na normálnu pleť, ale vyskúšala som už aj na citlivú pleť. Na výber je ešte ďalšie gély a to na suchú, mastnú a problémovú pleť.

Dnes už k tomuto prístroju pribudol aj nadstavec na ošetrenie očného okolia, viac si môžete prečítať tu: Lumispa ACCENT. Prístroj má vlastný nabíjací aparát, ktorý používam len raz za mesiac.

Ste zvedaví, ako som bola spokojná po prvom použití prístroja?

Na dotyk som mala hladšiu pleť, vyzerala jemnejšie, žiarivejšia. Celá bola taká oživená, hebká. A hlavne dokonale čistá. Po 2 týždňoch bolo vidieť viditeľné výsledky. Dnes moje večerné a ranné čistenie pleti trvá len 2 minúty a popri tom sa mi aj príjemne masíruje pleť.

Ak chcete mať aj vy pri čístení pohodu, omladiť si pleť, tak navšívte môj e-shop, kde nájdte aj tento veľmi oblúbený prístroj s gélom #97136649, dnes už známi po celom svete 

1. Prístroj s gélomhttps://nskn.co/rFDqz2

2. Prístroj s gélom +nadstavec na očné okoliehttps://nskn.co/fFHATg

3. Výhodný balíček + základná kozmetika: https://nskn.co/y35flo

4. Výhodnejší balíček pre čistenie a starostlivosť o pleť: https://nskn.co/HGVMtZ

5. Najvýhodnejší komplexný balíček s Lumisa, očným nádstavcom galavanikom gelmi a maskou: https://nskn.co/u5rAEu

V prípade, že linky na výhodný nákup expirovali, ozvite sa mi.


Pre viac informácii ma kontaktujte https://www.baja.sk/kontakt/