KRÉMY PRE KAŽDÚ PLEŤ

07.12.2023

Kedysi som počúvala rady starších a skúsenejších žien, že aj kozmetiku treba po čase zmeniť, lebo pleť si na ňu zvykne a už nebude taká účinná ako chceme. Keď som bola mladá, tak som neriešila starnutie pleti, ale tie problémové s akné, čiernymi bodkami a s nepeknými vyrážkami. Kozmetiku som menila len preto, lebo pleť sa mi veľmi nezlepšovala a ja som túžila po hladkej bez vyrážok, zdravej a hebkej pleti.

Pred nanesením krému na pleť sa vždy odporúča dôkladné čistenie a tonizácia. Niekedy si však pleť vyžaduje aj ďalšiu starostlivosť, o ktorej sa dočítate v závere tohto článku. Teraz by som vám rada predstavila sľúbené krémy z rady Nutricentials, vhodné pre všetky typy pleti.

Rada by som s vami podelila aj o svoje skúsenosti. Jediným slovom by som ich opísala ako "jedinečné". Mám ich rada, sú vhodné pre všetky typy pleti a plné sú rastlinných výťažkov, vrátane tých z rastlín, ktoré rastú v extrémnych podmienkach.

Moisturize Me Intense Hydrating Cream

Jeho viacúčelové riešenie pre krásne hydratovanú pokožku, vám prispeje k dokonalej súčasti ošetrenia vašej pleti. Tento ultra-luxusný pleťový krém, poskytuje pokožke príval hydratácie, robí ju hebkou, hydratovanou, žiariacou celé hodiny a hlavne dobre ju vyživuje. Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, kde sa nachádza rozchodnica ružová, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen, zvyšujú prirodzenú odolnosť pokožky pred škodlivými vplyvmi z okolitého prostredia, extrakt z plodov Evodia rutaecarpa ju viditeľne rozžiarujú a zlepšujú vzhľad pleti. Glycerín, zvlhčovadlo, ktoré do pokožky privádza vlhkosť, ju udržuje hydratovanú a hladkú.

Prečo si ho aj vy môžete zamilovať?

Výsledky po jednej aplikácii na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, vykonanej na 32 zdravých subjektoch - mužoch a ženách nad 18 rokov zaznamenali úroveň hydratácie pokožky, ktorá sa merala pomocou korneometra +210 %

Dew All Day Moisture Restore Cream

Krém s príjemnou a jemnou vôňou má aj ďalší benefit, upokojuje pokožku, zjemňuje ju a vyhladzuje, pričom jej poskytuje celodennú hydratáciu, takže môžete vyzerať čo najlepšie, bez ohľadu na to, akým škodlivým vplyvom čelíte. Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín pomáha pokožke zvyšovať jej schopnosť prispôsobiť sa prostrediu, pomáha obnovovať jej bunky a lepšie odolávať všetkým škodlivým vplyvom. Olej z pistáciových jadierok a bambucké maslo ju zjemňujú a vyhladzujú. Vitamín E, antioxidant a jeho deriváty, chránia pokožku pred oxidačným stresom spôsobeným negatívnymi vplyvmi z prostredia. Výsledky z odborného posúdenia tretej strany, po jednej aplikácii na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, zaznamenali +212 % okamžitej hydratácie.

Thirst Fix Hydrating Gel Cream

Tento krém bol prvý, ktorý som z tejto rady vyskúšala, a to preto, lebo to bolo niečo iné. Takú rýchlu hydratáciu, som ešte nezažila. Je ideálný pre smädnú pokožku, a poskytuje jej osviežujúci pocit, ktorý si určite zamilujete. Vychutnajte si aj vy hladšiu a krásnu pleť vďaka návalu hydratácie, ktorý prichádza pri každej aplikácii tohto neolejového gélového hydratačného krému.

Obsahuje zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, ktoré zvyšujú prirodzenú odolnosť pokožky a chránia ju pred nepriaznivými účinkami environmentálnych negatívnych vplyvov. Jedinečný biomimetický hydratačný komplex, učí našu pokožku priťahovať a uchovávať vodu pre zlepšenie funkcie bariéry pokožky a rýchlu a dlhotrvajúcu hydratáciu. Je mimoriadne vhodný do studených, veterných, zimných dní, ale aj pre problémovú pleť. Rastlinný výťažok z listov Cleome gynandra, pomáha upokojovať pokožku a vyrovnáva nadbytočnú produkciu mazu spôsobenú negatívnymi vplyvmi, ako sú únava, stres a znečistenie. Na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, ktorá bola vykonaná na 32 zdravých subjektoch - mužoch a ženách nad 18 rokov, zaznamenali po jednej aplikácii zaznamenali úroveň okamžitej hydratácie pokožky +173 %.

Day Dream Protective Cream: Ochrana, hydratácia, krása

Day Dream Protective Cream je revolučný denný hydratačný prípravok s ochranným faktorom SPF 30 a výťažkami z bioadaptívnych rastlín. Klúčové zložky zahŕňajú komplex bioadaptívnych rastlín, výťažok z francúzskej červenej papriky, bisabolol zo stromu Candeia a vitamín E.

Výsledky:

 1. Optimálna ochrana: SPF 30 poskytuje efektívnu ochranu pred slnečnými žiarami.

 2. Prispôsobenie pleti: Bioadaptívne rastlinné zložky zvyšujú schopnosť pleti prispôsobiť sa rôznym podmienkam prostredia.

 3. Bohatá hydratácia: Krém dodáva účinnú hydratáciu bez ťažkosti a mastných zvyškov.

 4. Ochrana pred modrým svetlom a infračerveným žiarením: Filtračná zložka chráni pokožku pred negatívnymi účinkami modrého svetla a infračerveného žiarenia.

Day Dream Protective Cream je spojením vedy a prírody pre krásu vašej pleti pre dennú strarostlivosť . Krém sa nepoužíva na noc.

Day Dream Protective Lotion: Ochrana pre Vašu Pokožku

Začnite svoj deň s Nutricentials Protective Lotion a nechajte svoju pleť sviežu a žiarivú počas celého dňa - bez ohľadu na výzvy, ktoré vám prinesie. Tento denný lotion s ochranným faktorom SPF 30 a bioadaptívnym komplexom rastlín ponúka optimálnu starostlivosť o vašu pokožku.

Prečo ho používať?

 • Výťažky z bioadaptívnych rastlín: Zvyšujú schopnosť pokožky prispôsobiť sa stresu, znečisteniu a oxidačnému stresu.

 • Ochranný faktor SPF 30: Poskytuje efektívnu ochranu pred UVB žiarením.

 • Antioxidačná zložka chrániaca pred modrým svetlom a infračerveným žiarením: Karnozín poskytuje ďalšiu ochranu pred negatívnymi účinkami modrého svetla a infračerveného žiarenia, eliminujúc účinky nadmerného vystavenia sa.

 • Výťažok z koreňa zázvoru: Dodáva pleti rozžiarený vzhľad a zvyšuje jej odolnosť voči stresu.

Vedecké Základy:

 • Komplex výťažkov z bioadaptívnych rastlín: Zmes rastlinných výťažkov z piatich rastlín, odolných voči extrémnym podmienkam prostredia.

 • Technológia filtrovania modrého svetla a infračerveného žiarenia: Prísady ako štít proti modrému svetlu a infračervenému žiareniu, chrániace pokožku pred negatívnymi účinkami.

Kľúčové Zložky:

 • Komplex z bioadaptívnych rastlín: Rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha, sibírsky ženšen.

 • Antioxidačná Zložka chrániaca pred modrým svetlom a infračerveným žiarením (karnozín): Ochrana pred negatívnymi účinkami modrého svetla a infračerveného žiarenia.

 • Výťažok z koreňa zázvoru: Dodáva rozžiarený vzhľad a zvyšuje odolnosť pokožky voči stresu.

Ako sa používa?  Každé ráno, nie je vhodný na noc.

A na záver

Pillow Glow

Spoznajte nočné tajomstvo krásnej pleti, nočná maska. Predstavte si, že keď si na noc nanesiete na pleť gélovo-krémovú pleťovú masku, ráno sa zobudíte s pokožkou, ktorá je o 150 % hydratovanejšia. Čiže okamžité uhasenie smädu pleti, kvalitnejšia a dlhotrvajúca hydratácia počas noci a podporenie prirodzenej bariéru vlhkosti. 

Obsahuje výťažky z bioadaptívnych rastlín, ktoré podporujú odolnosť pleti. Takže vaša pleť nie je len chránená pred negatívnymi stresovými faktormi z okolia, ale je schopná rýchlo sa revitalizovať. Ďalšie dôležité zložky sú, extrakt z listov a stonky rastliny Lespedeza Capitata, pomáhajú chrániť pokožku pred oxidačným stresom a následkom vystavenia sa modrému svetlu počas dňa, či už monitorov PC, TV alebo mobilov. Morská voda z hlbín mora získaná z francúzskeho Mimózového ostrova pomáha zlepšiť jas pleti, redukovať výrazný vzhľad pórov a upokojuje pokožku, a derivát z červených rias (karagénan sodný) - získaný zase zo škandinávskych vôd umožňuje zadržiavať vodu v objeme takmer celej vlastnej hmotnosti, vďaka čomu podporuje prirodzenú hydratačnú bariéru pokožky a pomáha zachovať jej hydratáciu.

Pillow Glow môže byť aj vaše nočné tajomstvo krásnej pleti, ktorá vyzerá žiarivejšie a hydratovanejšia každé ráno.

Teraz už aj vy viete, čím je rada Nutricentials jedinečná a spoznali ste, aspoň teoreticky kombináciu poznatkov vedy a liečivú silu prírody. Je už len na vás, či chcete toto kúzlo prírody a vedy aplikovať do osobnej starostlivosti o pleť.

Eye Love Bright Eyes Illuminating Eye Cream, očný krém

Zbožňujete svieži a žiarivý pohľad okolo očí? Potom určite oceníte jemne krycí a výživný očný krém Eye Love Bright Eyes Illuminating Eye Cream. S jeho jedinečnou zmesou výťažkov z bioadaptívnych rastlín  osviežite a oživíte okolie očí. Po aplikácii na pokožku, okamžite pociťte jeho schladzujúci efekt, ktorý dodáva pleti novú vitalitu. Jeho jemná textúra je ako hodvábny dotyk, pripravený vytvoriť ideálny podklad pre váš make-up.

ZLOŽENIE :Bioadaptívny komplex obsahuje rozchodicu ružovú, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen. Tieto rastliny, odolné voči náročným podmienkam, poskytujú svoje výhody pre pokožku. Výťažok z lespedézie zlepšuje vzhľad pleti ovplyvneným každodenným stresom a modrým svetlom, dodávajúc oblasti očí jasnejší a žiarivejší vzhľad. Výťažok z jablka, s prirodzeným sacharidovým komplexom, poskytuje potrebnú hydratáciu pre zdravý a mladistvý vzhľad pleti s pocitom sviežosti.

Vychutnajte si sviežosť a odhaľte nový rozmer krásy s Eye Love Bright Eyes Illuminating Eye Cream. ! Vaše oči si to zaslúžia.

PS: S kompletným radom kozmetiky Nutricentials, získajte nádhernú žiarivú pleť všade, kde sa ocitnete. 

Krémy si môžete objednať tu, len si z pripravenej ponuky vyberte ten svoj:https://nskn.co/N4DLgW

BODKA NA ZÁVER

Od kedy používam kozmetiku značky NuSkin, nemením ju, iba si mením niektoré veci v rámci nej. Niekedy preto, že chcem vyskúšať aj niečo iné a viete čo, za tých 14 rokov, ako som objavila túto značku, mám pleť presne takú, ako som chcela v mladosti. Zdravú, hladkú a hebkú, bez vriedikov. Áno, biologický vek nezastavím, ale v mojich 60+ sa nemusím vôbec hanbiť hovoriť o svojom veku. Mám nejakú tú vrásku, či ryhu, ale nenarušuje to môj pohľad do zrkadla, ako v mladosti. Dnes k tomu okrem bežných veci používam aj Lumispa, galvanik a ageLoc Boost. Sú to malé prístroje, (povedala by som vreckové, či kabelkové), ktoré sú nenáročné na čas, ošetrenie, hýčkame sa, stačia len 2-3 minútky.

Na čo sa používajú?

Lumi Spa je na každodenné čistenie pleti a masáž, galvanický prístroj na hĺbkové čistenie pleti a zapravenie prírodnej formuly ageLoc na uspatie enzýmu, ktorý sa neviditeľne rozťahuje v pokožke a spôsobuje rýchlejšie starnutie pleti. Pre zapravenie kyseliny hyaluronovej a ďalších prírodných zložiek je vhodný prístroj ageLOCBoost, na rozžiarenie, pružnosť pleti, hydratáciu a bunkovú obnovu, tým sa pleť stáva viditeľne žiarivejšia, plnšia, pružnejšia a zlepšuje sa aj vzhľad tmavých škvŕn. Viac info:

https://www.baja.sk/l/poznate-tieto-pristroje/

Mimochodom, tak ako zuby potrebujú na dokonalé vyčistenie zubnú kefku, tak aj pleť potrebuje nejaké pomôcky, v podobe týchto malých prístrojov s príslušným prípravkom.

Ďalšie vhodné články: 

https://www.baja.sk/l/kozmetika-s-bioadaptivnymi-zlozkami/

https://www.baja.sk/l/ochrana-pleti-pred-modrym-svetlom/

Linky na objednanie:

Pleťové krémy : https://nskn.co/N4DLgW

Očný krém: https://nskn.co/DAnDPW

https://www.baja.sk/kontakt/


Vstup na e-shop:

e-shop: https://durajova.mynuskin.com

pri registrácii zadajte ID: SKW9656222

Link na registráciu za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka

https://nskn.co/nruGds

Link na registráciu pre záujemcu na spoluprácu

https://nskn.co/XHBmyH