KRÉMY PRE KAŽDÚ PLEŤ

24.02.2023

Kedysi som počúvala rady starších a skúsenejších žien, že aj kozmetiku treba po čase zmeniť, lebo pleť si na ňu zvykne a už nebude taká účinná ako chceme. Keď som bola mladá, tak som neriešila starnutie pleti, ale tie problémové s akné, čiernymi bodkami a s nepeknými vyrážkami. Kozmetiku som menila len preto, lebo pleť sa mi veľmi nezlepšovala a ja som túžila po hladkej bez vyrážok, zdravej a hebkej pleti.

Od kedy používam kozmetiku značky NuSkin, nemením ju, iba si mením niektoré veci v rámci nej. Niekedy preto, že chcem vyskúšať aj niečo iné a viete čo, za tých 14 rokov, ako som objavila túto značku, mám pleť presne takú, ako som chcela v mladosti. Zdravú, hladkú a hebkú, bez vriedikov. Áno, biologický vek nezastavím, ale v mojich 60+ sa nemusím vôbec hanbiť hovoriť o svojom veku. Mám nejakú tú vrásku, či ryhu, ale nenarušuje to môj pohľad do zrkadla, ako v mladosti. Dnes k tomu okrem bežných veci používam aj Lumispa, galvanik a ageLoc Boost. Sú to malé prístroje, (povedala by som vreckové, či kabelkové), ktoré sú nenáročné na čas, ošetrenie, hýčkame sa, stačia len 2-3 minútky.

Na čo sa používajú?

Lumi Spa je na každodenné čistenie pleti a masáž, galvanický prístroj na hĺbkové čistenie pleti a zapravenie prírodnej formuly ageLoc na uspatie enzýmu, ktorý sa neviditeľne rozťahuje v pokožke a spôsobuje rýchlejšie starnutie pleti. Pre zapravenie kyseliny hyaluronovej a ďalších prírodných zložiek  je vhodný prístroj ageLOCBoost, na rozžiarenie, pružnosť pleti, hydratáciu a bunkovú obnovu, tým sa pleť stáva viditeľne žiarivejšia, plnšia, pružnejšia a zlepšuje sa aj vzhľad tmavých škvŕn. Viac info: 

https://www.baja.sk/l/poznate-tieto-pristroje/

Mimochodom, tak ako zuby potrebujú na dokonalé vyčistenie zubnú kefku, tak aj pleť potrebuje nejaké pomôcky, v podobe týchto malých prístrojov s príslušným prípravkom.

Teraz vám chcem napísať niečo z mojich skúseností s krémami rady Nutricentials. Jedným slovom by som ich opísala, že sú "jedinečné". Mám ich rada, sú vhodné na všetky typy pleti a sú plné rastlinných výťažkov, dokonca aj z rastlín ktoré rastú v extrémnych podmienkach.

Moisturize Me Intense Hydrating Cream

Jeho viacúčelové riešenie pre krásne hydratovanú pokožku, vám prispeje k dokonalej súčasti ošetrenia vašej pleti. Tento ultra-luxusný pleťový krém, poskytuje pokožke príval hydratácie, robí ju hebkou, hydratovanou, žiariacou celé hodiny a hlavne dobre ju vyživuje. Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, kde sa nachádza rozchodnica ružová, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen, zvyšujú prirodzenú odolnosť pokožky pred škodlivými vplyvmi z okolitého prostredia, extrakt z plodov Evodia rutaecarpa ju viditeľne rozžiarujú a zlepšujú vzhľad pleti. Glycerín, zvlhčovadlo, ktoré do pokožky privádza vlhkosť, ju udržuje hydratovanú a hladkú.

Prečo si ho aj vy môžete zamilovať?

Výsledky po jednej aplikácii na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, vykonanej na 32 zdravých subjektoch - mužoch a ženách nad 18 rokov zaznamenali úroveň hydratácie pokožky, ktorá sa merala pomocou korneometra +210 %

Dew All Day Moisture Restore Cream

Krém s príjemnou a jemnou vôňou má aj ďalší benefit, upokojuje pokožku, zjemňuje ju a vyhladzuje, pričom jej poskytuje celodennú hydratáciu, takže môžete vyzerať čo najlepšie, bez ohľadu na to, akým škodlivým vplyvom čelíte. Zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín pomáha pokožke zvyšovať jej schopnosť prispôsobiť sa prostrediu, pomáha obnovovať jej bunky a lepšie odolávať všetkým škodlivým vplyvom. Olej z pistáciových jadierok a bambucké maslo ju zjemňujú a vyhladzujú. Vitamín E, antioxidant a jeho deriváty, chránia pokožku pred oxidačným stresom spôsobeným negatívnymi vplyvmi z prostredia. Výsledky z odborného posúdenia tretej strany, po jednej aplikácii na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, zaznamenali +212 % okamžitej hydratácie.

Thirst Fix Hydrating Gel Cream

Tento krém bol prvý, ktorý som z tejto rady vyskúšala, a to preto, lebo to bolo niečo iné. Takú rýchlu hydratáciu, som ešte nezažila. Je ideálný pre smädnú pokožku, a poskytuje jej osviežujúci pocit, ktorý si určite zamilujete. Vychutnajte si aj vy hladšiu a krásnu pleť vďaka návalu hydratácie, ktorý prichádza pri každej aplikácii tohto neolejového gélového hydratačného krému.

Obsahuje zmes výťažkov z bioadaptívnych rastlín, ktoré zvyšujú prirodzenú odolnosť pokožky a chránia ju pred nepriaznivými účinkami environmentálnych negatívnych vplyvov. Jedinečný biomimetický hydratačný komplex, učí našu pokožku priťahovať a uchovávať vodu pre zlepšenie funkcie bariéry pokožky a rýchlu a dlhotrvajúcu hydratáciu. Je mimoriadne vhodný do studených, veterných, zimných dní, ale aj pre problémovú pleť. Rastlinný výťažok z listov Cleome gynandra, pomáha upokojovať pokožku a vyrovnáva nadbytočnú produkciu mazu spôsobenú negatívnymi vplyvmi, ako sú únava, stres a znečistenie. Na základe 24-hodinovej štúdie in vivo, ktorá bola vykonaná na 32 zdravých subjektoch - mužoch a ženách nad 18 rokov, zaznamenali po jednej aplikácii zaznamenali úroveň okamžitej hydratácie pokožky +173 %.

A na záver

Pillow Glow

Spoznajte nočné tajomstvo krásnej pleti, nočná maska. Predstavte si, že keď si na noc nanesiete na pleť gélovo-krémovú pleťovú masku, ráno sa zobudíte s pokožkou, ktorá je o 150 % hydratovanejšia. Čiže okamžité uhasenie smädu pleti, kvalitnejšia a dlhotrvajúca hydratácia počas noci a podporenie prirodzenej bariéru vlhkosti. 

Obsahuje výťažky z bioadaptívnych rastlín, ktoré podporujú odolnosť pleti. Takže vaša pleť nie je len chránená pred negatívnymi stresovými faktormi z okolia, ale je schopná rýchlo sa revitalizovať. Ďalšie dôležité zložky sú, extrakt z listov a stonky rastliny Lespedeza Capitata, pomáhajú chrániť pokožku pred oxidačným stresom a následkom vystavenia sa modrému svetlu počas dňa, či už monitorov PC, TV alebo mobilov. Morská voda z hlbín mora získaná z francúzskeho Mimózového ostrova pomáha zlepšiť jas pleti, redukovať výrazný vzhľad pórov a upokojuje pokožku, a derivát z červených rias (karagénan sodný) - získaný zase zo škandinávskych vôd umožňuje zadržiavať vodu v objeme takmer celej vlastnej hmotnosti, vďaka čomu podporuje prirodzenú hydratačnú bariéru pokožky a pomáha zachovať jej hydratáciu.

Pillow Glow môže byť aj vaše nočné tajomstvo krásnej pleti, ktorá vyzerá žiarivejšie a hydratovanejšia každé ráno.

Teraz už aj vy viete, čím je rada Nutricentials jedinečná a spoznali ste, aspoň teoreticky kombináciu poznatkov vedy a liečivú silu prírody. Je už len na vás, či chcete toto kúzlo prírody a vedy aplikovať do osobnej starostlivosti o pleť.

PS: S kompletným radom kozmetiky Nutricentials, získajte nádhernú žiarivú pleť všade, kde sa ocitnete. 

Ďalšie vhodné články: 

https://www.baja.sk/l/kozmetika-s-bioadaptivnymi-zlozkami/

https://www.baja.sk/l/ochrana-pleti-pred-modrym-svetlom/

https://www.baja.sk/kontakt/