POZNÁTE TIETO KOZMETICKÉ PRÍSTROJE?

30.09.2022


Sú malé, majú pekný dizajn a používajú sa hlavne na domáce ošetrovanie pleti. Potrebujete k tomu zvyčajne len pár minút (2-5).

ageLoc LumiSpa, pre dôslednejšie čistenie

S pravidelnou starostlivosťou prichádzajú aj viditeľne výsledky a tými je zdravá, dobre vyzerajúca, čistá, hladšia, hebkejšia, žiarivejšia, pevná a omladená pleť so zníženým výskytom pórov. Kto pozná LumiSpa, vie že jeho 2 minútové denné čistenie pleti je rýchle, efektívne a omladzujúce. S pridaním nadstavca LumiSpa ACCENT na očné okolie sa spevňuje sa horné viečko, čím sa oko viac otvorí a zjemnia sa aj kruhy a vačky pod očami. 

Viac info: https://www.baja.sk/l/toto-zvladnes/

 Link na výber a objednaniehttps://nskn.co/Gridtp 


GALVANICKÉ PRÍSTROJE 

- ageLOC Galvanic Spa, anti-aging starostlivosť o pleť 

Je malý, je inteligentný, je výkonný a omladzujúci výsledok je zaručene výnimočný. Naviac s ním získate skutočne moderný, viacúčelový anti-agingový kozmetický systém, ktorý pri používaní s našimi unikátnymi produktmi (na pleť, špeciálne aj na vrásky, vlasovú pokožku, ale aj aj telo) a nadstavcami prináša úžasný zážitok z galvanickej starostlivosti o pleť na tvári, hlave a tele. Zaistite si mladistvý vzhľad vašej pleti od hlavy až po päty. Jemné linky a vrásky viditeľne zredukuje, vaša pleť sa rozžiari a ožije a vaša pokožka hlavy a tela bude posilnená. 5 minútové ošetrenie 2-3x týždenne nezaberie veľa času, avšak to čo postupne prináša, je vrátenie sa v čase a omladenie o pár rokov.  

Viac info: https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/

 Link na výber a objednanie:https://nskn.co/higciF

1. Zlepšená rovnomernosť tónu pleti  2. Zlepšený vzhľad vačkov pod očami  3. Zlepšený vzhľad línií v okolí úst
1. Zlepšená rovnomernosť tónu pleti 2. Zlepšený vzhľad vačkov pod očami 3. Zlepšený vzhľad línií v okolí úst

Galvanic Spa Body, formovanie tela a tonizácia

Zameriava sa na základné zdroje starnutia pokožky na tele tak, aby sa zachoval jej mladistvý vzhľad a redukovali sa známky starnutia. Pomáha zjemňovať vzhľad celulitídy, posilňuje extracelulárnu matricu (ECM) pokožky tak, aby pomáhala budovať a udržiavať zdravo vyzerajúcu pokožku. Patentovaný pulzujúci galvanický prúd pomáha stimulovať pokožku a podporuje dodávanie účinných zložiek do emidermy. Prístroj má väčšiu ošetrovaciu plochu, rýchlejšie vyhladzuje celulitídu, spevňuje pokožku na pažiach na brušku a pomáha aj terapeuticky svojim 5 minútovym programom. 

Viac info:https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/

 Link na výber a objednanie:https://nskn.co/CNfApl

Zažite doma wellness prostredníctvom galvanických rituálov.

ageLOC BOOST, pre rozžiarenosť a pevnosť pleti

Iba 2 minúty používania systému ageLOC Boost zanechá vašu pokožku viditeľne jasnejšiu, plnšiu a pevnejšiu, pričom rozjasňuje pokožku mladistvou žiarivosťou a rovnomerným tónom. Podporuje obnovu buniek pleti. Pomáha zmierňovať známky predčasného starnutia. Ponúka jemnú exfoliáciu.

Boost vpravuje do pokožky sérum, ktoré obsahuje zmes ageLOC, rastlinné výťažky, na rozjasnenie pleti, a výťažky z rôznych typov ovocia, a kyselinu hyalurónovú pre výplň pleti, zjemnenie mimických vrások čela, medziobočia a vrások na tvári.

ageLOC BOOST prirodzene vypĺňa našu pleť, vpravuje kyselinu hyaluronovú a ďalšie omladzovacie zložky do pokožky. Okamžité výsledky vždy potešia. 

Viac info: https://www.baja.sk/l/dve-minuty-s-ageloc-boost/

 Link na výber a objednanie:https://nskn.co/2xjA2i

V prípade ďalších otázok sa mi ozvite.

Ak si chcete sami urobiť online konzultáciu cez najnovšiu NuSkin aplikáciu a chcete vedieť ktoré produkty by sadli tu je link https://nskn.co/59Ihfy

Pri každom produkte máte link na objednanie, ale dozviete sa tak aj viacej informácii.

Nakupovať teda môžete cez linky alebo pre viacej výhod sa zaregistrujte, je to bezplatné, (ak ešte nemáte svoje vlastný prístup na e-shop), prípadne sa mi ozvite.

Zaregistrujte sa a zabezpečte si trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin a to buď ako

1) VIP klient, stačí kliknúť na link https://nskn.co/3riNTI

2) DISTRIBÚTOR a zdieľajte informácie ďalej. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online! https://nskn.co/eLqhEj2)