MASKA A MASKA JE ROZDIEL

04.01.2022

Maska na karneval môže kadečo zakryť a pleťová maska môže zase kadečo zlepšiť. Napríklad zlepšiť kvalitu našej pleti.

Kamarátka Lenka ma požiadala o dobrú pleťovú masku z Nu Skin. Opýtala som sa jej, čo od masky očakáva. Či chce pleť hydratovať, čistiť, rozžiariť, vypnúť omladiť. Tipnite si, čo si z tohto vybrala?

Jasné, že chcela všetko naraz. Tak som jej odporučila, nech si postupne zabezpečí tie, ktoré sa jej najviac hodia. Keďže je verná kozmetickej značke z drogérie, chcela z Nu Skin skúsiť kvalitnú masku. Odporučila som jej ako základ jemný píling s granátovym jablkom a prírodnými exfoliačnými minerálmi BRIGHTER DAY EXFOLIANT SCRUB. Denne sa nám na pokožke množia odumreté kožné bunky, nečistoty, ktoré upchávajú póry. Používa sa 2 x do týždňa. 

Ďalej som jej odporučila krémovú masku EPOCH YIN AND YANG MASK. Obsahuje zmes rastlín, kaolínu, práškového aktívneho uhlia. Táto detoxifikačná, relaxačná, výživná maska pleť pekne rozžiari. Dokonca to môže používať  jej 18 ročná dcéra a aj 63 ročná mamička. Tej som naviac doporučila porcelánovú masku FACE LIFT POWDER AND ACTIVATOR, ktorá na pár hodín vypne pleť, vyhladí, takže zjemní vrásky, ryhy a vyhladí pleť do hodvábna. Upozornila som Lenku, že po nanesení masky treba ležať asi 20 min. A potom, keď sa vytvorí na pleti pevná vrstva, akoby porcelán, treba ju odstrániť z pleti umývaním, nie odlupovaním.

Čo myslíte, aký bol ich výsledok po mesiaci používania? 

Zobrali to vážne, lebo to bolo pre všetky tri niečo nové, vzácne. Po značke Nu Skin už dlhšie pokukávali, ale po rokoch sa rozhodli pre nejaký produkt až vlani v novembri. Ku krásnemu menu Katarína sa hodili takéto darčeky. Síce pôvodne chcela Lenka len niečo pre seba a vybrala si píling, napokon sa rozhodla, že poteší mamičku aj dcéru Katarínu.

Keďže boli všetky tri spokojné s Nu Skin maskami, rozhodli sa, že si najbližšie kúpia LumiSpa. Keďže 13.1.2022 bude predajná akcia "Lucky LumiSpa Promotion," kde bude LumiSpa s 20% zľavou, idem im hneď napísať. A ak máte aj vy záujem o LumiSpa, obratom mi píšte. https://www.baja.sk/kontakt/

Ak chcete vedieť viac o LumiSpa, pozrite si tu: https://www.baja.sk/l/kopia-zazitok-s-lumispa-pri-cisteni-pleti/

Ak máte záujem aj o píling a masky na pleť, stačí si vybrať produkt, kliknúť na link a môžete si  v zľave cez môj kód objednať, prípadne si pridať aj iný produkt.

PÍLINGY

BRIGHTER DAY EXFOLIANT SCRUB

Jemný krémový exfoliačný píling s granátovým jablkom a prírodnými exfoliačnými minerálmi.                  Link na nákup: https://nskn.co/4PaJpM

NU SKIN 180º AHA FACIAL PEEL AND NEUTRALISER s AHA kyselinami. 

Zotriete únavu, stiahnete odumreté kožné bunky, podporí bunkovú obnovu, stimuluje tvorbu kolagénu, minimalizuje viditeľné vrásky, zjemňuje štruktúru pokožky aj nežiadúce sfarbenie a upokojíte pleť.        Link na nákup: https://nskn.co/Km4n6G

PLEŤOVÉ MASKY

Doprajte pleti výnimočnú starostlivosť. Pleťová maska dodá pokožke potrebnú výživu, vďaka ktorej bude krásne jasná, hebká, hydratovaná, ale aj omladená. Vhodná je aplikácia 2 x do týždňa, po 17 hod. kedy pleť najviac prijíma živín do pokožky.

SPA DAY CREAMY HYDRATING MASQUE

Hydratačná maska zo vzácnymi zložkami z bioadaptívnych rastlín. Udržuje vlhkosť v pokožke, znižuje suchosť a rozžiaruje pleť.

Link pre nákup krémovej masky: https://nskn.co/q0JaMr


EPOCH GLACIAL MARINE MUD, bahenná maska

Rýchle vyčistenie pleti, aj čiernych bodiek a zbaví prebytočného mazu.

Link pre nákup bahennej masky: https://nskn.co/c2Yqcu


EPOCH YIN AND YANG MASK

Zmes rastlín, kaolínu, práškového aktívneho uhlia Detoxifikačná, relaxačná, výživná, omladzujúca maska.

Link pre masku: https://nskn.co/nAUMmo

Link pre píling Scrub a masku: https://nskn.co/lYIb1i


FACE LIFT POWDER AND ACTIVATOR

Všeobecne má táto maska názov "PORCELÁNOVÁ MASKA". Obsahuje výťažky z afrického kríka akácia, ktoré napínajú pokožku, zjemnia vrásky, ryhy a vyhladia pleť do hodvábna; kukuričný škrob, ktorý absorbuje prebytočný maz; Aloe vera a hydrolyzovaný pšeničný proteín, ktoré pleť hydratujú, vyživujú a posilňujú.

Link: https://nskn.co/YQNzdX