PRIRODZENOSŤ

31.05.2022

Kozmetická taštička skrýva veľa tajomstiev, občas je tak plná, že sa do nej už nič nevojde, ale to nevadí. Nie všetko potrebujeme mať pri sebe, mnohé veci máme odložené doma alebo v inej príručnej taške. Práve som si aj doplnila mojich 5 potrebných vecí, ktoré sú pre mňa na leto dôležité a podporujú ženskú prirodzenosť. Rada som upravená, avšak nesmie to zaberať veľa času. Po rannom rituáli, na ktorý mi zaberie 6 minút, potrebujem ešte ďalších 10 na úpravu vlasov a make up. (Pozri si :https://www.baja.sk/l/ranna-statistika/)

Čo som si ja doplnila do svojej taštičky?

Krém na ochranu pred slnkom s faktrom 35, make up, rúž, jemný nenápadný púder a púdrové farebné viacúčelové gulôčky.

SUNRIGHT, SPF 35, krém na ochranu pleti a pokožky na celom tele pred slnečným žiarením.

Obľubujem ho už roky. Jeho prírodné zloženie výťažok z mikroriasy haematococcus pluvialis, (účinný antioxidant), machovky drobnoplodej a Aloe vera, ktoré upokojujú, hydatujú a chránia pokožku vodeodolným, nemastným zložením, pomáhaju ju chrániť pred viditeľnými príznakmi foto starnutia. S ním si môžete zachovať mlado vyzerajúcu pleť.

Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation, krycí krém, či make up.

Prirodzenosť je dnes in a to platí aj pri úprave pleti. Nenápadný a predsa krycí či podkladový krém s 12 hodinovým účinkom a s výživou pleti si zamilovala už nejedna moja kamarátka. Naviac zanecháva na pleti príjemný žiarivý povrch, ktorý je ako druhá (krásna) pokožka .

Bioadaptívne zloženie a výťažok z kakaových semien, podporujú obrannú reakciu pleti na stresové faktory okolitého prostredia, pred modrým svetlom z mobilu a počítača. Vhodný je pre všetky typy pleti, od mastnej až po suchú, takže sa môžete potešiť aj dočasnému vymiznutiu a zjemneniu vrások. Pleť vyzerá žiarivo, nie mastno. Tuba je vyrobená zo 100 % zodpovedne získanej bioživice. 

TEST

Urobte si tento krátky test. Zatiaľ  pomohol pri výbere všetkým zákazníčkam. Nezabudnite však,  že  okolo očí  treba svetlejší odtieň,  preto odporúčam,  zobrať si aj  taký odtieň. 

https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/help-me-choose/foundation-finder.html

Všetky odtiene nájdete tu.  tu: https://www.nuskin.com/.../help-me.../foundation-finder.html


Dlhotrvajúci rúž Nu Colour Powerlips Fluid

Tekutý rúž Powerlips Fluid s ľahkým zložením sa nanáša jediným krokom a pery zostanú hebké, vyplnené, upokojené a vyhladené, a získajú intenzívny vzhľad, ktorý sa nerozmaže ani neotlačí. Práve toto je bonus, ktorý rúž prináša. Naviac, avokádový olej a vitamín E, prospejú k tomu, že vaše pery nielenže budú vyzerať úžasne, ale zostanú tiež príjemne mäkké. Môžete si vybrať zo 16 matných a metalických odtieňov.

(Zistite, ako vyzerá váš odtieň, pomocou nášho Instagram filtra Powerlips Fluid! (iba pre mobilné zariadenia)

Nu Colour Invisible Matte Finishing Powder

Poznáte tajomstvo zdokonalenia vášho vzhľadu? Vyskúšajte tento vysokokvalitný púder, ktorý zabezpečí vaše posledné úpravy. Medzi jeho jedinečné zloženie patrí aj prírodné farbivo Mica. Transparentný a jemný púder pomáha vstrebávať prebytočnú mastnotu a znižovať lesk na tvári, čím zaisťuje jemnú a bezchybnú pleť bez pridania farby. Tento mimoriadne čistý púder je vhodný pre všetky typy a tóny pleti od suchej pleti až po mastnú a je k dispozícii v jedinej farbe, ktorú kedy budete potrebovať - Invisible Matte.

Malé tipy:

Aby ste získali dlhšie a hustejšie riasy, pred nanesením maskary ich jemne poprášte púdrom. Pre dlhšie trvajúcu farbu pier si prepudrujte pery pred nanesením rúžu na pery.

Nu Colour Multicoloured Bronzing Pearls

Viacfarebné púdrové guľôčky sú ideálnym riešením, ako posledná bodka pri úprave pleti. Tieto guľôčky sú kombináciou jedinečných teplých a svetlých odtieňov, ktoré vašej pleti dodajú farbu a nekonečný žiarivý vzhľad. Obsahujú antioxidanty Oxiguard - na ochranu pred voľnými radikálmi a podporu zdravého vzhľadu pleti a zložku Appliglide - zdroj ľahkého nanášania kozmetických prípravkov Nu Colour!

Malé tipy:

S guľôčkami si môžete stenčiť paže, upraviť dekolt a urobiť kompletné líčenie pleti, nielen líčka, zjemniť kontúry tváre, ale aj naniesť na pery, a urobiť si líčenie očí.

Ak máte záujem o takýto balíček, kliknite sem a objednajte si, čaká vás tam príjemná zľava. Ak chcete len niečo z toho, košík s vecami si môžete upraviť. Rada vám poradím, ozvite sa mi.

https://nskn.co/S8luj2

Už ste si povedali, že je na čase, aby ste si robili sami objednávky, tak v tom prípadne kliknite na link, kde pre všetkých vás, ktorí navštevujete moju webku čaká výhodná VIP registrácia s množstvom výhod.

https://nskn.co/3riNTI


Mohlo by vás zaujímať:

https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

https://www.baja.sk/l/instantne-omladenie/s ageLOC Boost