Ráno a večer s Lumičkom

29.03.2023

Ahoj 

Ako prvé venujem  svoje 2 minúty  ráno príjemnému zobúdzaniu sa s Lumičkom a večer sa teším na masáž, odlíčenie a čistenie pleti.  Milujem to, lebo celé je to tak akurát, rýchle, príjemné a účinne.

POUŽITIE

Silikonová hlavica s dvojitým pohybom a čistiacim gélom príjemne kĺžu po tvári a dekolte, nič nenarušuje hydrolipidovú vrstvu pokožky, naviac čistiaci gél obsahuje patentovanú  ageLoc formulu, ktorá blokuje procesy starnutia pokožky. To ja v 60+ už potrebujem. A tuším, že aj mladšie ročníky.

Výmenou hlavice za nadstavec na očné okolie, môžem vygumovať tmavé kruhy a opuchy pod očami.

Ráno ma osvieži, vyčistí a večer po celom dni okrem čistenia pôsobí  aj terapeuticky.

VÝSLEDOK

Pleť je hladká, hebká, vystretá, aj make up dobre drží celý deň. A zväčšuje sa mi aj pohľad na svet, horné viečko spevnie a aj vejáriky  sa zjemnia, okolie oka vyzerá dobre aj pri úsmeve. 

Používaním LUMISPA io mám zaručene zdravú a peknú pleť na roky. Využívam aj osobného online konzultanta v appke. Viditeľný výsledok vidím na sebe a aj iných ľuďoch, ktorí to už nejaký čas používajú.

Link na objednanie https://nskn.co/xswsO0

Krásna, zdravá a rozžiarená pleť je najlepšia vizitka.

Krásna pleť sa vždy spája s tajomstvom. A tým je magický elixír BeautyFocus Collagen+, so zameraním sa na krásu pleti, (ale aj vlasov a nechtov).

Pozrite sa aj kratučké video:https://youtu.be/HL2WZXE6UP8

Vyber a objednaj si alebo sa mi ozvi https://www.baja.sk/kontakt/

Ak si chceš objednať, tu je link na otvorenie vlastného účtu.

https://nskn.co/Jm88HY

Ak už máš Lumispa, tak nezabudni, po 180-tom používaní treba vymeniť hlavicu. Inak už neplní správnu masážnu a čistiacu funkciu.

Na výber sú tri druhy hlavíc, normálna, jemná a hrubá.