ZĽAVA, ČI SPRAVA

19.01.2023

Zľava, či sprava je teraz taká moja slovná hračka. Avšak taká zľava, ak je výhodná, padne na úžitok, keď ide o dobrú vec. Napadlo mi dnes ráno, ako je fajn, že nemusím riešiť kozmetičku, dermatológa, behať po obchodoch, lekárňach alebo hľadať na internete dobrú, ale skutočne dobrú a kvalitnú kozmetiku, zisťovať cez recenzie, jej bezpečnosť a účinnosť.

K tomu, aby sme sa mohli venovať životu ako takému, nestrácajme čas a peniaze na zbytočnosti. Využívajme možnosti, ktoré sú rýchle, účinné, bezpečné a overené.

Pozrite si tieto 2 zaujímavé ponuky.

Ak si nájdete 2x do týždňa čas na hĺbkové ošetrenie pleti, tak si za 10 minút urobíte domáce ošetrenie, ktoré omladí vašu pleť. Potrebujete galvanický  prístroj a géliky s ageLoc dostanete zadarmo. (Vy si zaplatíte len za prístroj a ušetríte rovných 100 eur.)

 Géliky ku galvaniku sú  s výťažkom zo zeleného čaju, rias a prirodnej zložky ageLoc. S nimi sa pleť revitalizuje, spevnie, vyhladí, zjemní, zmenšia sa póry, vrásky, zdvihne sa viečko, zväčší oko.  Práve teraz je zľava na mieste. Momentálne sú k dispozícii ZADARMO 2 balenia gélov s ageLoc

Formula ageLoc

 Jej čas pre ostatnú verejnosť ešte len príde, pretože stále podlieha patentovým právam jedinej anti aging spoločnosti vo svete.  Je to prírodná formula, ktorá je priekopníčku v spomaľovaní starnutia. (My ju už poznáme.)

Galvanik viete s príslušným prípravkom a nadstavcom použiť aj na pokožku vlasov, hlboké vrásky a na formovanie tela, aj na celulitídu.

Máte otázky? Niektoré odpovede nájdete aj tu:

https://www.baja.sk/l/odpovede-na-temu-galvanicky-pristroj-a-ine/


Ak máte doma prístroj ageLOC Boost, tak si k nemu zabezpečte séra, 3 za cenu 2, tzn. že ušetríte 50 eur. Wow, toto je super.

  Denne 2 minúty s Boostom urobia svoje. Také  Boostovanie, teda zapravenie séra s kyselinou hyaluronovou a iných zložiek, pomáha pleti aby spevnela, vyplnila sa a omladila. Obsahuje výťažok z morského narcisu, z kaviárovej limetky, jablka, šošovice, vodného melóna, dve formy kyseliny hyalurónovej a zmes ageLOC. 

Viac info tu:https://www.baja.sk/l/instantne-omladenie/


Omladenie pristane každému. Viac o ponuke nájdete tu.

Vyberte si, čo sa vám hodí. https://nskn.co/LLhrEU