ČLOVEK AKO POSTAVA

17.03.2021

Muži a ženy riešia často počas svojho života svoj vzhľad. Príde obdobie, kedy to vzdajú a svoje kilá navyše ospravedlňujú rôzne, (výnimkou sú choroby).

Kto sa nevhodne stravuje, nešportuje, málo sa hýbe, nemá dostatok svalovej hmoty, tomu sa pridávajú sa rôzne zdravotné obmedzenia.

Kto starne, aj ten stráca svalovú hmotu.  Údajne po 65 roku života je to oveľa horšie, preto sa treba hýbať. 

Niekedy k tomu pohybu chýba motivácia. Stačí mať doma psa a zrazu pravidelným venčením, viete vyvetrať seba, aj sa hýbať. U niekoho sú to deti, práca v záhrade, pre disciplinovaných pravidelne cvičenie.

Ženy chcú peknú postavu, aby sa páčili mužom. Muži chcú mať pekné svaly, lebo je to in.

Skúšať rôzne diéty a pomáhať umelom veľkým svalom, neprospieva metabolizmu a časom si telo povie "stačí" a spočíta vám všetko.

Ak radi snívate, možno si predstavujete samého seba, ako sa svižne a s eleganciou preháňate po tenisom kurte, ako na svoju pekne vyformovanú postavu chytáte bronz. Majte svoje sny, snívajte, motivujte sa. Upravte si jedálničiek a reštartujte svoj metabolizmus.

Nielen vaša postava bude iná, ale budete ohybnejší, mať chuť robiť veci inak, lepšie zvládnete stres, zlepší sa vám nielen nálada, ale aj pamäť. A nezabudnite sa postarať aj o svoju pokožku, https://www.baja.sk/l/celorocne-tipy-na-starostlivost-o-pokozku/ 

Ako si ja formujem postavu? https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/

Alebo ako popracovať na svalovej hmote? https://www.baja.sk/l/uvazujete-o-tom-popracovat-na-svojej-svalovej-hmote/