FORMOVANIE POSTAVY

19.03.2021

Keď nás začne trápiť postava, prvé čo nám napadne, že niektorí začnú pokukávať po nejakých tipoch na chudnutie, diétach, iní začnú športovať. O invazívnych zákrokoch sa nejdem baviť, mňa zaujíma práve ten zdravý prístup.

Od kedy viem, že keď naše telo nemá dostatok výživy, prejaví sa to na postave. A to nie len tým, že začneme chudnúť, ale naopak, priberať. Telo si robí svoje zásoby.
A keď niekto nájde cestu na chudnutie a schudne moc, tak má problém s prebytkom kože.

Čo tak urobiť si radosť popri tom, ako si začneme upravovať postavu? Mne k tomu pomáha celkový reštart metabolizmu s produktom TR90 a zábava s Body galvanikom, kedy si formujem boky, gumujem špeky, spevňujem paže, zadok, stehná, ale aj svoju dvojitú bradu.


S hydratačným mliekom ageLoc Dermatic Efekt na spevnenie si udržiavam pevnú pokožku, aby bola oekná a pevná aj keď sa negalvanizujem.  Píling si robím podľa potreby alebo raz do týždňa. Keď chcem, aby vynikli ruky aj nohy v šatách, prípadne  sa chcem načančať na nejakú príležitosť, použijem aj samoopaľovací krémom  Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel, pretože jemne bronzová pleť je krajšia.

Dnes som urobila ukážku na jednej ruke a výsledok po 10 minutách je príjemný prirodzený odtieň.

Zopár výsledkov od našich zákaznikov
Zopár výsledkov od našich zákaznikov