KRÁSNE DEKORUJÚ TVÁR

19.02.2023

Dve masky, ktoré krásne dekorujú a zdobia tvár. Stačí si len vybrať.

EPOCH YIN AND YANG MASK 

YinYang maska je moja topka. Je príjemne krémová, má vôňu prírody a krásne osvieži unavenú pleť. Vždy ju mám po ruke a keď nestihnem pri nej relaxovať, tak si v krátkosti času upravujem nechty alebo vlasy. Najradšej si dávam masku po umytí vlasov alebo po ošetrení galvanickým prístrojom.

Ekológia

Súčasťou zložiek masky je výťažok z rastliny hoya lacunosa pestovanej prostredníctvom postupov poľnohospodárstva s kontrolovaným prostredím (CEA).*

Ďalšie zložky

Zmes kaolínu a práškového aktívneho uhlia (absorbujúce činidlá) detoxikujú pleť a dávajú jej svieži a žiarivý vzhľad.

Vôňa jazmínu sambakového podporuje vnútornú harmóniu a pocit relaxácie, ktorého výsledkom je žiarivá pleť rozžiarená zvnútra.

Čo od nej môžete očakávať

- odhalíte jemnejšiu a hladšie vyzerajúcu vašu pleť

- vzhľadovo bude pleť vyzerať zdravšie, jasnejšie, sviežejšie a žiarivejšie

- pleť bude pôsobiť hladšie, jemnejšie a vyváženejšie

Spoločnosť Nu Skin daruje z každého predaja produktu Epoch 0,25 USD nadácii Nu Skin Force for Good Foundation na pomoc ľudom aj prírode.

* CEA (controlled environment agriculture). Ide o prístup k poľnohospodárstvu vychádzajúci z technológií a vedie k tomu, že suroviny sa pestujú v uzatvorenom prostredí, v ktorom sa zabezpečuje vysledovateľnosť a udržateľnosť, počnúc semienkami až po konečný produkt.

SPA DAY CREAMY HYDRATING MASQUE

Maska, ktorú môžem mať na vyčistenej pleti aj dlhšie ako 20 min.  ráno alebo večer pred spaním. Niekedy ju mám aj dlhšie. Hovorí sa jej aj "kúpele v tube." Pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke, znižuje suchosť a zanecháva zdravý svieži a žiarivý vzhľad.

Hydratačné zloženie tvorí komplex z bioadaptívnych rastlín a tiež sacharidový izomerát - zvlhčovadlo pochádzajúce z rastlín, ktoré pomáha dodať pokožke vlhkosť.

Komplex výťažkov z bioadaptívnych rastlín tvorí zmes z piatich rastlín, ktorým sa darí v extrémnych klimatických podmienkach. Obsahuje rozchodnicu ružovú, maralí koreň, hubu chaga, ružu z Jericha a sibírsky ženšen. Nakoľko týmto rastlinám sa dobre darí v extrémnom podnebí, tak účinne môžu pomôcť pokožke zotaviť sa z každodenných vplyvov, ako sú stres, znečistenie a oxidačný stres.

Benefity

> Bioadaptívne rastliny pleť hlboko hydratujú, vyživujú, osviežujú.

> Maska hydratuje pokožku a pomáha jej vyzerať sviežo a žiarivo.

> Znižuje suchosť, pomáha udržať vlhkosť v pokožke a dodáva jej zdravý a hydratovaný vzhľad.

> Zanecháva pleť hebkú, hydratovanú a osvieženú.

> Masku aplikujeme na dokonale čistú pleť, aby sa účinné látky mohli absorbovať čo najlepšie do pokožky. 

Už viete, ktorú masku si vyberiete?

Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek masku, zdravá, svieža, hladká pleť a relax pri jej aplikácií - to sú benefity jej pravidelného používania.

Obe masky obsahujú tubu, ktorá je vyrobená z 35 % recyklovaného použitého plastu.

Zopár potrebných rád

Odporúča sa nanášať masku na čistú pleť, vhodné nechať na pokožke tak 15-20 minút, môže jej predchádzať aj píling. Najvhodnejšia aplikácia je  po 17 hodine, kedy pracuje najväčší orgán nášho tela, koža, a tak sa môžu účinné látky  čo najlepšie vstrebať do pokožky.
Nezabudnite po umytí masiek teplou vodou, následne použiť tonikum a hydratačný prípravok Nu Skin podľa vlastného výberu. Používajte 2-krát týždenne. Vaša pleť sa vám za to odvďačí.

Ak máte záujem zabezpečiť si základ pre čistenie, výživu a hydratáciu, tu je pripravený balíček. Výhodou je, že si môžete objednávku upraviť a ponechať v košíku len tie produkty, o ktoré máte záujem. Ozvite sa potom, ako sa vám zlepšila pleť.

Základ pre pleť: https://nskn.co/MC64De

2 masky: https://nskn.co/qbeWpL


Ďalšie články na tému masiek

https://www.baja.sk/l/a10-rad-pri-pouzivani-pletovych-masiek-znacky-nuskin/

https://www.baja.sk/l/maska-a-maska-je-rozdiel/

https://www.baja.sk/l/ako-sa-dava-dolu-porcelanova-maska/