PRIPRAVTE SA NA LETO

19.03.2022

A tentokrát môže začať s nákupom zliav od 10-25%.

Je čas, kedy sa môžeme malými krokmi, teda starostlivosťou o seba, pripraviť svoju postavu na leto. A nielen na leto, ale stále. Tam patrí nielen náš výzor, ale aj to ako sa cítime a aká je naša postava. S nadváhou začínajú rôzne problémy a pri ideálnej postave alebo aspoň prijateľne dobrej postave, ktorú okrášli vhodné oblečenie a úsmev sa cíti každý hneď lepšie.

Máte medzi prioritami seba? Pridajte si do svojej wellness rutiny obľúbené produkty na starostlivosť o seba. Mám ich odskúšané a používam ich rada. Tak vám odovzdávam svoj tip, kde mám po používaní, opakujem, po používaní overené a výborné výsledky.

Čakali ste na zľavy? Tak nech sa páči. Tu sú!

Využite ich, platia len do konca mesiaca a to od 10-25%. Pozrite si, čo vás tam čaká a ozvite sa mi, aby som vám vedela vašu požiadavku ušiť na mieru, čo sa týka produktu, ceny a iných bonusov.

ageLOC Galvanic Body Trio

Dovoľte mi predstaviť vám moje obľúbené trio a pozrite si aj foky, https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov na svojej postave, používam prístroj ageLOC Galvanic Body Spa, s ktorým zapracúvam do pokožky produkt ageLOC Body Shaping Gel raz denne, 2x týždenne na oblasť stehien, ramien, zadku, brucha, chrbta alebo brady. Používam ho aj pri krížových, svalových a kĺbových bolestiach. Odporúča sa používať ho až 3 x týždenne, 5 minút na danú partiu tela. Svoju domácu wellness chvíľku ukončujem sprchou a natieraním hydratačného mlieka ageLOC Dermatic Effects pre tvarovanejšie, hladšie a pevnejšie vyzerajúce telo a teším sa z pevnej a hebkej pokožky, aj keď mám po 60-ke.

ageLOC Body Shaping Gel obsahuje zmes ageLOC, ktorá spomaľuje starnutie; Laminaria Digitata, ktorá zmierňuje vzhľad pomarančovej kôry a preukázalo sa, že zvyšuje ECM pokožky, čo vedie k tomu, že pokožka vyzerá pevnejšie, hladšie a u mňa aj mladšie.


ageLOC Dermatic Effects: obsahuje zmes ageLOC, ktorá spomaľuje starnutie, výťažok z ibišteka bahenného - bohatý na rastlinné lipidy, ktorý pomáha upokojiť voľné radikály a obmedzovať vzhľad celulitídy. Výťažok z medu - prírodná alfa-hydroxidová kyselina, ktorá pomáha vyhladzovať pokožku. Kyselina hyalurónová - pomáha udržiavať optimálnu úroveň vlhkosti.

Objednávka, link https://nskn.co/CNfApl

ageLOC LumiSpa Accent Head & IdealEyes - rozjasňujúci očný krém a nadstavec

Aj očné okolie potrebuje denne našu aspoň 2 minútovú starostlivosť. Potom nebude pri pohľade na vás vidieť únavu, tmavé kruhy a vačky, ale krásnu, spokojnú tvar. Stačí pridať do svojej kozmetickej rutiny ošetrenie s LumiSpa Accent. Teda, za predpokladu, že už ste vlastníkom LUMISPA, unikátneho, obľúbeného a kvalitného pomocníka na jemne, denné a hlbkové očistenie pleti. Ak chcete LumiSpa, kliknite sem lebo sa mi ozvite:https://nskn.co/8vPd6P

K LumiSpa si teraz môžete dokúpiť len nadstavec a očný rozjasňujúci krém a môžete si užívať príjemnú 2 min. masáž pokožky okolo očí. Zníži sa tak výskyt tmavých kruhov, vačkov pod očami, opuchov a zároveň sa spevní pokožku a viditeľne sa zdvíhajú horné viečka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem: https://www.baja.sk/l/ach-tie-kruhy-vacky-pod-ocami-vrasky-ci-ovisnute-viecka/

V čom spočíva táto sila?

Očný krém obsahuje výťažok z chlorely, ktorá pomáha znižovať výskyt tmavých kruhov a zvyšovať pevnosť pokožky a zmes ageLOC Blend, ktorý sa zameriava na zdroje viditeľných známok starnutia pleti.

Objednávka, link:https://nskn.co/Gridtp

TR90 V-Shake

Bielkoviny prospešné pre nás aj pre planétu.

Čo máte radšej vanilku, alebo čokoládu? To podstatné, myslím obsah je rovnaký, len chuť je iná. S každou dávkou koktailu V-Shake, ktorý obsahuje 19 gramov bielkovín pochádzajúcich z hrášku a hnedej ryže, mimochodom bez laktózy, gluténu, sóje a pozor neobsahuje umelé farbivá, ani konzervačné látky, možete mať plnohodnotnú desiatu alebo olovrant. Cvičíte? Tento doplnok pred cvičením alebo po ňom, oceníte. Radi experimentujete pri varení, pečení? Tento shake sa môže stať súčasťou zdravých jedál poskytujúci vysoký podiel bielkovín. Často si do šejkra nasypem svoj drink a podľa a potreby zalejem vodou a vyšejkujem do hladkého nápoja. Viac informácii najdete tu: https://www.baja.sk/l/uvazujete-o-tom-popracovat-na-svojej-svalovej-hmote/

Objednávka, link: https://nskn.co/uXx8Ip

https://www.baja.sk/kontakt/