TAJOMSTVO MLADŠIEHO JA

02.10.2023

Investícia do seba samého je jednou z najlepších investícií, akú môžete urobiť. A nemusí to byť len o peniazoch, ale hlavne o čase a starostlivosti o seba. Mám viac ako 14 rokov skúseností v oblasti zdravého životného štýlu, a to mi otvorilo oči a aj ďalším ľudom, ktorí túžia po prirodzenej ceste k vitalite a zdravej pokožke.

Nie som ten typ človeka, ktorý sa zaoberá detailmi zloženia potravín v obchode alebo vyhľadáva najnovšie fitness trendy. Som obyčajný človek, ktorý miluje čokoládu, občas si doprajem kávičku, rada čítam, spievam, kreslím, píšem a šport je pre mňa prirodzenou súčasťou života. Nie som profesionálny športovec, ale stretávam sa s pohybom 2-3 krát týždenne, a kde sa dá chodím s paličkami na nordic walking a využívam tento pohyb na spevňovanie chrbta, precvičenie si viacerých svalov, podporujem zdravie srdca a udržiavam si kondičku.

Takisto nepreháňam to s kozmetikou, ale dbám na to, čo moja pokožka potrebuje. Rozumiem, že invazívne riešenia môžu rýchlo pomôcť, ale som zástancom prirodzeného vzhľadu a prijímania zmien, ktoré k starnutiu patria. Po 60-ke som zistila, že mi konfekčná veľkosť narástla, objavilo sa viacej šedivých vlasov a vrásky, ale to beriem ako súčasť prirodzeného procesu. Napriek tomu si dávam trochu pozor a starám sa o seba. A nie som sama, je nás viac.

POZNÁTE TERMÍN  anti-aging?

Dôležité je poznamenať, že "anti-aging" nie je iba o kozmetických výrobkoch, ale zahŕňa aj zdravý životný štýl, stravovanie a iné faktory, ktoré môžu ovplyvniť proces starnutia.

SPOJENIE VEDY A PRÍRODY

Priznám sa, že ma v určitom období začal zaujímať vývoj vedy a prírody vo svete kozmetiky a výživových doplnkov. Skupina 75 vedeckých pracovníkov v spoločnosti Nu Skin, so zameraním na ľudské telo: pokožku, dermatológiu, metabolické procesy, biochémiu, botaniku, farmáciu, ktorí sa venujú anti-agingu a prírodným zdrojom už skoro 40 rokov, môže byť neznáma pre väčšinu ľudí, ale ich výsledky poznáme. Podarilo sa mi dostať sa k niektorým z vedcov a dokonca som bola aj v ich laboratóriách a dala som si vysvetliť niektoré jednoduché štúdie. A práve ich cielené spojenie vedy a prírody vytvorilo niečo na trhu, čo vie spomaliť starnutie. Pre mňa je dôležité, že výsledkom nie sú iba krémy a prístroje na pleť. Sú to revolučné riešenia, ktoré dokážu zlepšiť celkovo pokožku zvnútra aj zvonku na celom tele.

VEDA ageLOC

Potreby zákazníkov sa neustále menia a preto produkty starostlivosti o pleť a wellness sa vylepšujú a menia, aby nám vyhoveli a neexistuje lepší príklad ako veda ageLOC. Tento revolučný výskum a technológia proti starnutiu viedli k vytvoreniu niektorých z našich najobľúbenejších produktov a zariadení a navždy zmenili toto odvetvie.

PRÍKLAD Z PRAXE

Pre Veroniku, ktorá bola profesionálne v zdravotníctve roky, bola téma krásy a zdravia veľmi blízka a tak som získala zopár odpovedí, ktoré sem podľa potreby začlením, pretože už viac ako 12 rokov aj ona sleduje tieto technológie a používa pravidelne produkty od spoločnosti Nu Skin. Je nadšená, že konečne pozná niečo, čo jej na prvý šup sadlo a už nehľadá niečo nové, čo by jej ležalo doma na poličke a zapadlo prachom. Toto nie sú iba slová, aj ona a ďalší našli niečo, čoho účinnosť cítia na sebe, vidia v odraze v zrkadle a cez príjemné komplimenty vedia, že to vidia aj iní.

AgeLOC A OMLADENIE BUNIEK

Technológia ageloc je charakteristická pre anti-aging. Táto technológia sa snaží spomaliť proces starnutia buniek, a teda aj starnutie pokožky. Používam produktovú radu ageLoc, obsahuje špičkové produkty, ktoré pomáhajú bunkám zachovať si svoju mladistvú vitalitu. (Formula ageLoc je ešte stále chránená patentom, tak ako kedysi kyselina hyaluronová, ktorá sa začala používať do kozmetických prípravkov v Nu Skin už v roku 1984. Až keď skočili patentové práva, tak sa dostala do pozornosti širšej verejnosti.)

Veronika hovorí: "S ageloc som pocítila rozdiel. Moja pleť je pevná, svieža a vyzerám vraj mladšie na svoj vek. Čo oceňujú aj moje deti a vnúčatá. Ageloc nie je iba krém na pleť, je to revolučný prístup k starostlivosti o pokožku a naše zdravie."

KOLAGÉN A STRATA  ELASTICITY 

Vrásky sú nevyhnutnou súčasťou starnutia. Sú následkom straty elasticity pokožky, avšak tento proces môžeme minimalizovať. Kolagén je kľúčovou bielkovinou pre pevnosť pokožky, a s produktmi od Nu Skin môžeme podporiť jeho tvorbu a získať späť pružnosť pleti. A nie je to len v starostlivosti o pleť, ale aj o vnútornom zdraví.

Veronika pripomína: "Kolagén je kľúčový. S vekom jeho hladina klesá, ale s produktami od Nu Skin môžete týmto procesom účinne čeliť."

VNÚTORNÉ ZDRAVIE

Nepretržitá starostlivosť o pokožku je dôležitá, ale takisto aj vnútorné zdravie. Veronika sa okrem používania produktov od Nu Skin stará aj o svoje telo. Pravidelný pohyb, prechádzky, šantenie s vnúčatami pri loptových hrách alebo jazda na bicykli, je pre ňu samozrejmosťou. A doplnky výživy od Nu Skin Pharmanex ju posilňujú zvnútra.

Veronika odporúča: "Nemyslite iba na svoju pleť, ale aj na svoje telo. Pohyb a správna výživa sú kľúčom k mladistvému vzhľadu a energickému životu. Zabudnete na únavu a v noci sa kvalitne vyspíte."

Dnes som si zobrala za príklad Veroniku, odhalila som vám tajomstvo jej mladšieho ja, (aby to nebolo len o mne), ktorá je živým príkladom toho, ako starostlivosť o pleť, produkty od Nu Skin a aktívny životný štýl môžu spoločne vytvoriť výnimočný vzhľad a celkovú životnú pohodu. Jej rady sú dôkazom, že krása prichádza  zvnútra aj zvonku.

Tak prečo si nezobrať inšpiráciu  a začať investovať do svojej pokožky a zdravia už dnes? Vaša budúca, mladšia pleť by vám za to mohla byť vďačná.

Ak si chcete pozrieť spominané produkty, ozvite sa. https://www.baja.sk/kontakt/

Chcete si urobiť konzultáciu cez váš mobil? Kliknite sem a venujte si pár užitočných minút:  KONZULTÁCIA VERA.

Veľa zaujímavosti nájdete aj tu: 

https://www.baja.sk/krasa/

https://www.baja.sk/zdravie/

https://www.baja.sk/poradna/

https://www.baja.sk/zlavy/