TOĽKOKRÁT SOM TO UŽ POČULA

02.08.2022

Raňajky, to je základ. Súhlasíte so mnou? A raňajkujete do 10 hodiny? Tak sme na tom rovnako.

Mám rada ľahké a výživné raňajky. Dnes to boli vločky, s jemným tvarohom a ovocím. K tomu moje doplnky výživy s prírodným zložením, ktoré už skoro 14 rokov majú moje zdravie pod kontrolou. Základom je LifePak s Omegou, (extrakty zdraviu prospešných plodín, vitamíny, minerály, ako aj základné antioxidanty a karotenoididy, potrebné pre výživu buniek a zdravý metabolizmus) ktoré podporujú celý môj metabolizmus zvonka aj znútra, od hlavy, po päty, kosti, zrak, mozog, srdce, imunitný systém, štítnu žľazu, gastrointestinálny trakt, pokožku a celkovú antioxidačnú ochranu.

Chýba vám tu spomenutá psychika, stres, nálada, energia? Tak na to si beriem Cordymax, prírodné antibiotikum z huby Cordyceps Sinensis https://www.baja.sk/l/kde-sa-stratila-jarna-unava/Pomáha proti únave, pri oslabenej imunite, zvyšuje sa s ňou fyzicky výkon, práca svalov, zlepšuje psychika. Podporuje pečeň, obličky, prácu pľúc, má silné detoxikačné účinky a hlavne je to prírodné antibiotikum.

Viac si i nich  môžete prečítať tu: https://www.baja.sk/l/lifepak-spojenie-vedy-a-prirody/

Keď je vnútorne vyživený celý aparát, tak vie rýchlejšie reagovať, vyriešiť veci a podľa potreby ľahšie prekonať stres a máť dosť energie, ktorú potrebujete.

Pre lepší zrak si teraz beriem aj očnú formulu, plnú karotenoidovych antioxidantov, ktoré v mrkve a v paradajkách nie sú tak zastúpené, avšak túto zeleninu jem denne a neviem sa teraz dojesť paradajok. Mám svoje, ktoré si doma pestujem alebo mám aj od domácich farmárov.

Prečo  beriem dopnky výživy, keď som teraz relatívne v pohode?

Spýtam sa, prečo tankujete do auta pohonné hmoty, keď ich ešte koľko toľko máte v nádraží? Prečo nečakáte, kým auto zastane? Tak by sme mali pristupovať aj k svojmu zdraviu. Dopriať mu skôr a kvalitne to, čo potrebuje, nečkať, až keď začnú problémy. Základná strava dnes nestačí. Pri našom metabolizme, kedy vyčerpá zo svojich zásob všetko potrebné, hrozí jedno, príde choroba. Potom nestačí "dotankovať výživu, prelievať sa čajíkmi, (teda pokiaľ nejde o bežné nachladnutie), jesť kvantá liekov, brať zázračné injekcie. Tie posledné veci zvyčajne u niektorých jedincov len tlmia bolesti. Treba aj rozlišovať liečbu a liečbu.

Stretávam sa dosť často s ľuďmi, ktorí sú väčšinou unavení, spomínajú zhon, stres. A preto treba pristúpiť k zmene, zodpovednosti za svoje zdravie, lebo nezabúdajte, keď príde ochorenie do rodiny, zasiahne to celú rodinu. Tak nerobte vašim najbližším problémy, nikto z nás a starajme sa o svoje zdravie viac ako o svoje auto, či nadizajnovaný byt, dom.

Zdravie máme jedno, je naše a je vzácne, tak k nemu ako k pokladu aj pristupujeme.

Ak má niekto záujem poradiť, ozvite sa, ak ste už viackrát počuli, že treba niečo v tomto smere urobiť, tak tu je link a môžete si v pripravenom košíku ponechať tie doplnky, o ktoré máte záujem a objednať si.

Pridala som sem aj Tegreen, https://www.baja.sk/l/zeleny-caj-v-tobolkach/, s ktorým štartuje väčšina ľudí začína a potom prechádzajú aj na ďalšie, cielené riešenia.

Tak už len nepočúvajme, nečítajme toľkokrát mienené rady a podporme svoje vlastné zdravie. https://www.baja.sk/l/kvalita-zdravia/