VRÁSKY - STOPY NAŠICH ŽIVOTNÝCH DOBRODRUŽSTIEV

26.08.2023

Hovorí sa, že vrásky na tvári sú akoby zachytením našich životných dobrodružstiev, odzrkadľujú naše rôzne emócie a pocity, plné nezabudnuteľných príbehov. Niektoré sú úsmevné, iné otravné, bolestné, no všetky sú vlastne zachytením nášho života.

Nech už je to akokoľvek, každá tvár je niečo ako vlastné umelecké štúdio, kde hlboké vrásky na čele vytvárajú majstrovské diela múdrosti, jemné linky okolo úst precízne maľujú portréty smiechu a tie jedinečné vrásky pod okom sa stávajú zrkadlami, v ktorých sa odráža náš citový svet.

Ale verte tomu alebo nie, vrásky nám prinášajú aj veľa pozitívneho. Sú to naše osobné trofeje, ktoré nám pripomínajú, že sme prešli cez rôzne etapy života a ešte stále tu sme. Ale ak by ste predsa len radi zmiernili niektoré z týchto príbehov alebo obrazov na svojej tvári, tu máme niekoľko odporúčaní.

Čo by ste povedali na to, že týmto príbehom, ktoré sa čítajú z tváre, môžete dopriať nový oživujúci zvrat? Môžete ich ako maľby na plátne prekresliť na jasnejší a farebnejší obraz, ktorý bude žiarivo svietiť vo všetkých smeroch a bude vás tešiť? K tomu sa hodí táto trojica:

Mám po 60-ke a používam už roky tieto "magické pomôcky" a pdporujem svoje zdravie aj prírodnými doplnkami NuSkin Pharmanex
Mám po 60-ke a používam už roky tieto "magické pomôcky" a pdporujem svoje zdravie aj prírodnými doplnkami NuSkin Pharmanex

LumiSpa ACCENT, ageLOC Galvanic a TruFace Line Corrector

Sú akýmsi malými "čarodejníkmi" na tvári, ktorí robia kúzla s vašimi vráskami.

LumiSpa ACCENT začína svojím magickým masážnym tancom

ageLOC Galvanic pridáva do hry svoj unikátny liečivý mikroprúd

TruFace Line Corrector je akoby vašim osobným "štýlovým" štetcom, ktorým môžeš vyhladiť tie vrásky, ktoré sú hlboké, keď použijete k tomu aj galvanický prístroj. Pre zjemnenie vrások stačí vklepať korektor prstami.

Takže, čo si myslíte? Necháte to tak, ako to je, a budete sa stále pri pohľade do zrkadla ubezpečovať, že "čo už, patrí to k veku," alebo chcete ešte trošku načerpať radosť z toho, že vám pristane byť o niečo mladší? Rozhodnete sa zobrať za svoje tie malé "mágovské pomôcky" a dovolíte svojej tvári, aby jej vrásky vyrozprávali nový príbeh? Rozhodnutie je na vás! Vrásky nám síce hovoria príbehy, no konečný smer si určujete vy.

Ak by ste si chceli niečo z toho pozrieť bližšie, kliknite na slová v texte ktoré sú podčiarknuté.

 Pre viac informácii kliknite sem https://www.baja.sk/poradna/

Ak máte záujem o niečo z toho, stačí klinuť sem:

Lumispa a ACCENT : https://nskn.co/qO089D

Galvanický balíček https://nskn.co/KlKAmr

Krém na vrásky Tru Face Line Corrector https://nskn.co/dRGcwO

A tu je môj kontakt, kde mi môzete napísať, ak chcete využiť niektoré výhody 

OSOBNÝ KOUČ DO DLANE

Pre rýchle nájdete vhodných produktov kliknite sem a cez mobilný telefón si môžete urobiť analýzu pleti, nájsť to najlepšie pre váš typ pleti. Kliknite sem.

https://www.baja.sk/kontakt/