DVOJICE, KTORÉ PATRIA K SEBE

16.03.2022

Viete aký máte doma typ tlačiarne? Môžete použiť hocijaký toner alebo len ten, ktorý je k tlačiarni určený? To platí aj o kávovare, dokonca keď je bez kapsulí je len malým dizajnérskym kúsokom, ktorý ozdobuje vašu kuchyňu. Možno máte v kúpeľni zopár takýchto pekných a zaujímavých kúskov, či už na ozdobu alebo naopak, účelovo, pre potreby, zdravie a pevnosť pokožky.

Máte tam galvanické prístroje, Boost a LumiSpa?

Ak áno alebo len niektorí z nich, tak viete, že k nim potrebujete dopĺňať prípravky, ako sú gély, sérum, či korektor. Tieto prípravky a prístroje tvoria dvojicu, ktorá je kompatibilná a pracujú spolu na báze jemného, liečivého elektrického prúdu.

GALVANIKY

Pri ošetrení pokožky s Galavnikom sa používajú gély, séra a korektor. Záleží na tom,  ktorá oblasť sa bude ošetrovať- tvár, cielené vrásky, telo alebo vlasy. Prístroj aj prípravky obsahujú náboj, čím vyžívajú pri ošetrení galvanický prúd.

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels, ošetrenie tváre

Ku galvanickému prístroju pre ošetrenie pleti potrebujete krabičku s gélmi na pleť, nájdete v nej  predošetrovacie (biele) gély a ošetrovacie (modré) gély. Biele gély pri nastavení potrebnej polarizácie (voľba 1) vyťahujú upchaté nečistoty a umožňujú pórom dýchať. Modré gély (voľba 2) po zapravení špeciálnych výživných zložiek, pleť vyhladia, ukľudnia, doplnia bunkovú energiu a tým, že sa dostanú priamo do zdroja starnutia, pleť omladzujú a pomáhajú jej vyzerať podstatne mladšie a cítiť sa sviežo a znovuzrodene.

Tru Face® Line Corrector

Korektor na vrásky napomáha efektívnejšiemu prísunu pro-kolagénových peptidov, ktoré vysielajú signály spomaľujúce starnutie do buniek produkujúcich kolagén, čím sa zjemnia vrásky a ryhy. Korektor pre väčší účinok sa môže zapracovať s galvanickým prístrojom (voľba 3) alebo aj bez galvaniku.

ageLOC Body Shaping Gel

Gél na ošetrenie pokožky na tele, Body Shaping Gel sa v kombinácii s galvanickým prístrojom (voľba 4) a jeho telovým nadstavcom zameriava na tukové vankúšiky a toxíny; pričom minimalizuje a vyhladzuje vzhľad celulitídy, formuje pevnejšie a tónovanejšie telo. Ak chcete ošetrovať väčšiu plochu na tele, odporúčam použiť veľký galvanický prístroj BODY SPA (https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/)

Nutriol® Hair Fitness Treatment

Vlasové sérum v kombinácii s vlasovým hrebeňovým nadstavcom na galvanik (voľba 5) zabezpečuje vysoko účinný prenos kľúčových zložiek do vlasovej pokožky, pričom podporuje zdravý a bohatý vzhľad vlasov. Sérum sa môže používať aj bez galvanického prístroja.

Pozrite si pripavenú slideshow, dozviete sa viac.ageLOC BOOST SYSTÉM  

Activating Serum

Ďalšou dvojicou je aj prístroj Boost a sérum. Ničím iným ho nenahrdíte. V tomto systéme sa kombinuje technológia striedavého pulzného mikroprúdu s účinnými zložkami produktu Activating Serum, aby sa odhalila krása pleti, ktorá bude viditeľne žiarivejšia, plnšia, pružnejšia a zlepší sa vzhľad tmavých škvŕn. Pleť sa rozjasní mladistvou rozžiarenosťou a dokonca získa krajšiu farbu - a to všetko len za dve minúty raz za deň. Svojou jednoduchou formou používania, rýchlého a viditeľného omladzujúceho efektu sa tento systém  stal veľmi obľubenou dvojicou. Preto si objednajte toto Activating Serum včas, aby ste mohli pravidelne používať váš Boost.

ageLOC LUMISPA

Activating Cleanser 

Čistenie je potrebné pre zdravú pleť a viem, že táto dvojica je veľmi obľúbená aj medzi mnohými z vás. Príjemná silikónová hlavica a čistiaci prípravok Activating Cleanser naplno využívajú jedinečnú technológiu Two-Sense Motion tohto prístroja, ktorá jemne vmasíruje účinné zložky do pokožky. Za dve minúty dvakrát denne zmení bežnú starostlivosť o pleť na domáci kúpeľný zážitok s viditeľnými, klinicky preukázanými výsledkami, ktoré si určite zamilujete. 

Ak nemáte LumiSpa a máte oň záujem, tak kliknite sem  https://nskn.co/8vPd6P

Treba si len vybrať z 5-tích čistiacich prípravkov podľa typu pleti. Activating Cleanser upokojuje pleť a bol vyvinutý na báze výťažkov z ovsa a Čínskej borovice a zanecháva po ošetrení pleť jemnú a hladkú. Obsahuje aj zložky ageLOC, ktoré sú zamerané na zdroje viditeľných príznakov starnutia pokožky. Masáž a zložky ageLOC pleť osvieža a omladia. Preto si vyberte pre vašu pleť ten správny čistiaci prípravok:

- na normálnu a zmiešanú

-na suchú

-na mastnú

-na citlivú

-na problémovú

Už viete, prečo je potrebné vedieť, ktoré dvojice patria k sebe a tak ich aj používať?

Používaním prístrojov a prípravkov na prírodnej báze, ktoré k sebe patria, sa môžete dopracovať k požadovaným výsledkom a hlavne krásnej a zdravej pokožke. Možno si neuvedomujete, ale dostali ste sa k niečomu, čo je exkluzívne, vzácne a hlavne funkčné. Vôbec nevadí, že si robíte ošetenie vy, doma podľa potreby a nemusíte postupovať ošetrenie v salóne alebo dokonca lekársky, či iný invazívny zákrok. Vedci mysleli na všetkých a vytvorili pre nás domáce a účinné wellnes.

Viditeľný účinok omladenia, spevnenia pokožky, či už na tvári (vyhladenie vrások, zjemnenie tmavých škvŕn), na tele (pri celulitíde, tukových vankúšoch a bolestiach krížov, kĺbov a svalov alebo formovaní postavy) a pokožky vlasov (spevnenie, menej padajú, lepšie rastú vlasy) sa docieli len pravidelným používaním týchto dvojíc.

Videli ste už túto zaujímavú ponuku zliav od 10-25% https://www.baja.sk/l/pripravte-sa-na-leto/

Pozrite si, čo vám chýba a doplňte si to. Máte záujem o niektorý spomínaný prístroj? Ozvite sa. Ak potrebujete pomôcť s objednávkou, tiež sa ozvite aj kvôli VIP cenám. Pri kúpe 2 a viac gélov vás čaká prekvapenie.

https://www.baja.sk/kontakt/