KRÁSA

Toto milujem!

24.08.2020

Už sa vám stalo, že ste si niečo tak veľmi obľúbili, že ste stále vyhľadávali tovar len tej istej značky? (Oblečenie, potraviny, kozmetika a iné veci?) Nikdy som sa na niečo také nezameriavala. Až teraz som to o sebe zistila. V poslednom čase si uvedomujem, že som 11 rokov "závislá" na používaní Nu Skin produktov.

Matematika a kozmetika je trošku zvláštna kombinácia. Keď však hľadáte radu, ktorá by mohla pomôcť vašej mdlej a vädnúcej pleti, s rôznymi vyrážkami, zväčšujúcimi sa pórmi, s pigmentovými škvrnami, vráskami a podobne, súhlasíte aj s matematikou v kozmetike.

Naše pery sú neustále vystavované rôznym vonkajším vplyvom. Zaslúžia si plne našu starostlivosť. V prípade suchosti pier, odporúčam sem tam si na ne natrieť lesk (1) Nu Skin AP-24 Smile Pop, (pre pocit vlhkosti), treba však počítať s tým, že ak už máte na perách rúž, zanechá v kombinácii s leskom odtlačok na šálke, či rúšku.

Nech máte akúkoľvek náladu, nech si zvolíte akýkoľvek outfit, bez ohľadu na váš štýl, máme odtieň aj pre vás. Vďaka pozoruhodnej produktovej línii plnej dlhotrvajúcich farieb, odtieňov - lesklých i matných, určite si vyberiete.

V súčasnosti, keď sú pery zahalené pod rúškom, mnohé ženy nepoužívajú rúže. Odtlačený rúž sa zle dáva dole z rúška a naviac môže nepekne pofarbiť aj okolie pleti, čo po odnímaní rúška môže pôsobiť komicky. My ženy sme také svojské a keď sme na rúž zvyknuté, dávame si ho na pery stále. Doma alebo aj keď ideme von. Dokonca...