KRÁSA

Mať jemný a príjemný výzor, chcú nielen naše študentky, mladšie aj zrelšie ženy. Ak chcete v škole, v práci alebo medzi priateľkami vyzerať pekne a cítiť sa sebavedomo, mali by se si osvojiť týchto 5 jednoduchých krokov.

Je to tak, niečo sa chystá a kto chce byť pritom a zaslúžiť si zadarmo svoje krásne ružové LumiSpa iO, tak čítajte ďalej.

Keď už máte chuť, urobiť niečo pre seba, teda pre svoju pokožku a zdravie, tak si pozrite, čo prospešné vás čaká v tejto ponuke 4 X s Babobabom.

Milujem balíčky. Obzvlášť tie, v ktorých mi chodia veľmi užitočné veci. Volám ich elixír života. Starajú sa o moje zdravie zvnútra, podporujú metabolizmus a dopĺňajú mi to, čo sa v dnešnej strave nenachádza, pretože to, čo kedysi bola zdravá zelenina a ovocie, už dnes neplatí. Telo potrebuje potrebné množstvo a komplex vitamínov a minerálov....

Novinka, vďaka ktorej je obľúbené LumiSpa povýšené do inej rady a dokáže aj viac, ako len vyčistiť pleť a postarať sa o očné okolie. Prístroj LumiSpa iO môžeme spojiť s aplikáciou v mobile. Týmto spojením prístroja s internetom a využitia k tomu vytvorenej aplikácie, dokážeme získať aj osobného poradcu na starostlivosť o pleť.

Aj ja patrí medzi ľudí, ktorí si už veľa pamätajú? Keď som prekročila tú magickú vekovú hranicu, 60 rokov, nič výnimočné sa neudialo, stále pracujem, rada športujem, šantím s vnučkou a vek sa stal aj pre mňa iba číslom.

NOVINKY

31.07.2022

Dlho očakávané vzorky už sú k dispozícii.

Leto je čas, ktorý máme radi. Prichádzajú dni plné slnka! Deti majú prázdniny a dospelí si dovolia mať dovolenku, čas na relax, teda niekedy to má od relaxu ďaleko. Leto je čas, kedy spoznávame prírodu, iné mestá, krajiny a tentokrát môžete objaviť aj niečo iné, čo v spojení prírody a vedy môže spoznať práve vaša vlasová pokožka a vlasy.

Pokiaľ ide o masku na karneval, nie je problém, len sa zloží. Ale čo keď ide o porcelánovú masku, ktorá po natretí stuhne na tvári a nedá sa len tak rozbiť?

Keďže mám v telefóne veľa fotiek, ukazujem tie svoje, lebo často sa stretávam s otázkou, čo používam na pleť, keď v mojom veku má väčšina žien ochabnutú pokožku, vrásky a začínajú sa im viac prejavovať známky staroby.

PRIRODZENOSŤ

31.05.2022

Kozmetická taštička skrýva veľa tajomstiev, občas je tak plná, že sa do nej už nič nevojde, ale to nevadí. Nie všetko potrebujeme mať pri sebe, mnohé veci máme odložené doma alebo v inej príručnej taške. Práve som si aj doplnila mojich 5 potrebných vecí, ktoré sú pre mňa na leto dôležité a podporujú ženskú prirodzenosť. Rada som upravená, avšak...

Uprednostňujete pri starostlivosti o pokožku prípravky podľa vône, hodnoty pH, hydratácie, zloženia alebo máte iné kritéria? Produkty starostlivosti o telo od spoločnosti Nu Skin obsahujú kombináciu zložiek tak, aby vyživovali, posilňovali a upokojovali pokožku.

JARNÝ VÝBER

30.03.2022

Závan jari prichádza aj s produktmi, ktoré voňajú prírodou, obsahujú zaujímavé rastlinné extrakty, ktoré blahodarne prospievajú zdraviu človeka. Vďaka moderným technológiám po odstránení rizikových a izolovaní vzácnych zložiek vznikajú produkty pre pokožku, ale aj zdravie našich vnútorných orgánov.

Občas aj vy máte chuť zapliesť si do vlasov nejakú kvetinku? Na jar púpavu, teraz margarétky. Už ste to skúsili aj s ďatelinkou? Ak nie, tak si predstavte, že ste niekde na lúke plnej kvetov a stojí tam krásna žena, s dlhými hustými vlasmi, voľne rozpustenými a vejúcimi vo vetre, ktoré zdobí krásna červená ďatelinka alebo naopak predstavte si...

Viete aký máte doma typ tlačiarne? Môžete použiť hocijaký toner alebo len ten, ktorý je k tlačiarni určený? To platí aj o kávovare, dokonca keď je bez kapsulí je len malým dizajnérskym kúsokom, ktorý ozdobuje vašu kuchyňu. Možno máte v kúpeľni zopár takýchto pekných a zaujímavých kúskov, či už na ozdobu alebo naopak, účelovo, pre potreby, zdravie a...

Pozrite sa, čo sme získali! Na ASOS Beauty Awards 2022 Nu Skin sme jasne zažiariali. Mám ich, používam ich a som s nimi veľmi spokojná!!!!

Keď som spoznala Nu Colour značku s dekoratívnou kozmetikou, rozhodla som sa vyskúšať jej produkty. Naviac ma oslovili prírodné zložky, ktoré sú šetrne k pleti, k oku a nakoniec aj výsledok po vyskúšaní. Skúsila som make up tónovací aj krycí krém, rúže a samozrejme aj kozmetiku na mihalnice a obočie. Tým, že som našla to, čo mne konečne začalo...

Už 22.2.2022 sa rozšíri naše portfólio o tieto 3 nadčasové novinky. Prečo nadčasové? Lebo obsahujú zložky ktoré pomáhajú pokožke pri regenerácii a ochrane pred modrým svetlom.