MÁTE DOMA DRAHÉ A UŽITOČNÉ PRÍSTROJE, ALE NEPOUŽÍVATE ICH?

29.09.2023

Každý, kto si chce uchovať zdravú, pevnú a omladenú pokožku, hľadá spôsoby, ako na to. Chirurgické a nechirurgické postupy nám umožňujú minimalizovať príznaky starnutia a zachovať mladistvý vzhľad. Pomáhajú nám vyjadriť našu jedinečnú identitu a posilňujú naše sebavedomie.

Pozrite si viac informácii o nich v priloženom slideshow.


Výber je na nás, ktorou cestou chceme ísť. Od chvíle, keď som spoznala značku NuSkin, ktorá je lídrom vo svete wellness a krásy v pohodlí domova, som nadšená a spokojná. Nie som sama, existuje celá kopa používateľov na celom svete, ktorí veria v prírodné tajomstvá a vedecký pokrok.

Čo ma fascinuje je, že tieto prístroje sú také malé, že sa zmestia do dlane, a obsahujú mikroprúd, ktorý má významnú históriu v kúpeľníctve a regenerácii tela. K tomu pridávame prírodné zložky v našich produktoch, čo je tou správnou cestou k starostlivosti o svoju pokožku.

Hovorím tu konkrétne o prístrojoch od NuSkin, ako sú GALVANIK NA PLEŤ, GALVANIK NA TELO, LUMISPA, AGELOC BOOST a WELLSPA. Tieto prístroje majú obrovský potenciál, ale aby boli skutočne účinné, je potrebné dodržiavať niekoľko kľúčových aspektov:

1. Správne prípravky a ich ber: Prípravky ako séra, gély, krémy a správny výber prípravku sú nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Každý prístroj môže vyžadovať špecifický prípravok na dosiahnutie najlepších výsledkov.

2. Udržiavanie nabitého stavu: Dôležité je udržiavať prístroje nabité. Ak sa vybijú, musíme ich správne dobíjať. Galvanické prístroje majú klasické batérie ale ostatné prístroje majú moderné dobíjacie stanice, ako mobily.

3. Pravidelnosť používania: Dodržiavanie pravidelného používania je kľúčom k dosiahnutiu pozoruhodných výsledkov. Ak prístroje používame sporadicky, ich schopnosť poskytovať výhody bude obmedzená.

Nechajme tieto úžasné prístroje prehovoriť za seba a využime ich plný potenciál. Nech sú našim spojencom na ceste k zdravšej, pevnejšej a mladistvejšej pokožke alebo vlasom!

Možno vás bude zaujímať aj tento článok: https://www.baja.sk/l/poznate-tieto-pristroje/


CENY A VIAC INFORMÁCII NÁJDETE TU:

Chcete si sami a výhodnejšie objednávať a stať sa VIP zákazníkom (členom), lebo vás táto značka zaujala? Kliknte sem https://nskn.co/eLqhEj

Uvažujete o zmene a chcete s nami aj spolupracovať? Kliknite sem https://nskn.co/eLqhEj

Link na e-shop:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products/best-selling-beauty-devices.html


 OBJEDNÁVKY  NA PRÍSTROJE A PRÍSLUŠENSTVO 

Objednávky si môžete upraviť a ponechať v košíku len to, o čo máte záujem.

LUMISPA IO a očný nadstavec ACCENT (info tu)

normálna a zmiešaná pleť: https://nskn.co/zz7LWB

citlivá pleť:  https://nskn.co/Hk7Jnu

mastná pleť: https://nskn.co/hgIuHh

suchá pleť: https://nskn.co/XYYvGk

problémová pleť : https://nskn.co/8KlDQ2


 ageLOC BOOST (info tu)

pre všetky typy pleti: https://nskn.co/NmqCFd


GALVANIK NA PLEŤ  A PRÍPRAVKY (info tu)

pre všetky typy pleti: https://nskn.co/3o5U9P


GALVANIK NA TELO (info tu)

Body trio:https://nskn.co/X94Jjx

 

ageLOC WELLSPA , domáce wellnes pre pokožku a formovanie postavy (aj na odbúranie celulitídy)

ozvite sa, zbieram predobjednávky do 9.10.2023. viac si o tomto najnovšom prístroji prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/krasa-a-zdravie-v-jednom-pristroji/


Ozvite sa mi cez priložený kontakt a pridajte  KÓD

KOD LS MASTNAPLET   KOD LS SUCHAPLET   KOD LS PROBLEMOVAPLET

KOD LS CITLIVAPLET   KOD LS NORMALNAAZMIESANA

KOD ageLoc BOOST

KOD GALVANIKNATVAR   KOD GALVANIKNATELO KOD WELLSPA

https://www.baja.sk/kontakt/