VÍKENDOVÉ LETNÉ ZĽAVY

25.06.2022

Pobyt na slniečku doma alebo pri mori si vždy vyžaduje starostlivosť o pokožku. Čo je vhodné používať v lete, aby bola  pokožka pekná, zdravá a predišli ste jej poškodeniu? Aké veci si toto leto určite pribalím k moru ja? Váš výber nechám na vás, ale určite niečo z týchto víkendových plus výhod by sa hodilo aj vám.

Keď sa chystáte chytať bronz, tak určite si pred tým urobte píling. Veľmi dôležitý je ten na tvári, ale aj na tele. Vždy pred opaľovaním si vyčistite pleť a natrite sa vhodnými krémami na ochranu pred slnečným žiarením. Nepoužívajte tonizačné vody s alkoholom. Po opaľovaní či kúpaní sa postarajte o čistotu a hydratáciu pokožky. Aby ste aj večer vyzerali pekne, doprajte hebkosť a príjemný vzhľad  aj vašej pleti. Myslela som na vás, na váš bronz, aby vám vydržal čo najdlhšie, používajte preto podľa potreby samoopaľovacie gély.  Všetky produkty, ktoré by sa vám hodili, sú v tejto víkendovej ponuke,  sú s prírodnými zložkami, rokmi overené a vám spríjemnia nasledujúce letné dni. Keď budete mať o niektoré z balíčkov záujem, ozvite sa mi.

ZDRAVÁ PLEŤ - ČISTÁ PLEŤ

STAČÍA DVE MINÚTY A PLEŤ JE ČISTÁ, VYMASÍROVANÁ, PLUS  NAŠTARTUJE SA AJ JEJ OMLADENIE.

Šetrite prírodu a aj vašu pleť.

Žiadne tampóny, žiaden odpad, len LumiSpa a gél, s ktorým si pleť dokonale vyčistíte a naviac za 2 minúty pleť aj dobre vymasírujete a podporíte tvorbu vlastného kolagénu. Ak chcete, aby sa viac produkoval váš kolagén a elastín, tak si môžete denne pripíjať na zdravie s drinkom Beauty Focus Collagen+. 

LumiSpa je príjemné a jemné aj k štípancom, keď svrbia, mne vždy pomohlo a nerozškriabala som si ich.

Zauvažovali ste aj o Beauty Focus Collagen+? Viac o ňom si prečítajte tu. V závere sú  rôzne tipy na RECEPTY https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

Link na objednanie  https://nskn.co/sNDCNN

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ S RADOU NUTRICENTIALS

Táto dômyselne zostavená súprava obsahuje všetko, čo potrebujete pre sviežu a žiarivú pokožku - od každodenného čistenia, tonizácie a hydratácie, ale aj rozjasňujúci píling, ktorý použijete dvakrát do týždňa.

Vďaka jedinečnej zmesi bioadaptívnych rastlín, ktoré kolekcia Nutricentials obsahuje, je šetrná k pokožke aj k planéte.

V kolekcii nájdete

1 To Be Clear Pure Cleansing Gél, čistiaci gél

1 Day Away Micellar Beauty Water, čistiaca voda

1 In Balance pH Balance Toner, tonizačná voda (uzatvára póry a vyrovnáva pH)

1 Celltrex Always Right Recovery Fluid, sérum

1 Thirst Fix Hydrating Gel Cream (ľahký a silné hydratačný gél - krém)

1 Brighter Day Exfoliant Scrub, píling

Viac o značke NUTRICENTIALS si prečítajte tu:https://www.baja.sk/l/kozmetika-s-bioadaptivnymi-zlozkami/


OCHRANA PRED SLNKOM 

Užite si slnko čo najviac, doplňte si D vitamín a chráňte pritom svoju pokožku touto radou hydratačných krémov obsahujúcich SPF.

- Sunright 35 a Sunright 50 krémy, ktoré na slniečku ochránia vašu pokožku a vy sa zdravo a krásne opálite.

- Tyčinka na pery Sunright 15.

- Ak si chcete udržať ten krásny bronzový vzhľad po celý rok, tak pomocou nášho oceneného samoopaľovacieho gélu Sunright Insta Glow to ide, dokonca aj keď to potrebujete rýchlo, na počkanie.

https://www.nuskin.com/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products/sunright.html

RÝCHLE SPEVNENIE A VYPLNENIE PLETI

ageLoc Boost je svetovo obľúbený prístroj so sérom k tomu určeným a ako dvojica sa starajú o rýchle osvieženie, spevnenie, vyplnenie mdlej, unavenej, nezdravo vyzerajúcej pleti. Zmenšia sa póry, upraví tón a pigmentáciu pleti. Naviac pleť okrem výživy, dostáva aj dva druhy kyseliny hyauluronovej, čím sa pleť krásne vypne.

Dve minúty s Boostom vedia urobiť krásnu a zdravo vyzerajúcu pleť. Viac o tejto dvojici si pozrite tu:  https://www.baja.sk/l/dve-minuty-s-ageloc-boost/

OCHRANA ZDRAVIA AJ PLETI

Tegreen, zelený čaj v tobolkách

Pridaním výťažku zo zeleného čaju do stravy pomáhate podporovať  prirodzenú obranu buniek a tkanív pred oxidačným stresom, ktorý spôsobujú voľné radikály (stres, slnko, znečistené životné prostredie, aditíva, rôzne potraviny a iné). Viete, že zelený čaj je zdravý, ale nesmie sa ho piť veľa a potrebné množstvo jeho antioxidantov nám doplní práve 1 kapsula Tegreenu, ktorá je čistá, bez škodlivého teinu a nahradí vám 7 šálok bežného kvalitného zeleného nápoja?  Tegreen v tobolkách je pripravený z rastliny Camellia sinensis vodným extraktom. Kto ho ešte nevyskúšal, tak tento produkt je TOPKA, pre zdravie aj krásu.

BALÍČEK NAJNUTNEJŠÍCH VECÍ NA DOVOLENKU

Tieto veci nosievam pravidelne na svoje dovolenky, tak malý tip aj pre Vás.

- LumiSpa na čistenie a masáž pleti

- Spa Day krémová hydratačná maska

-In Balance pH Balance Toner, tonizačná voda

- Complexion Protection Daily Mineral Sunscreen, denný minerálny opaľovací krém na ochranu pleti SPF 50

- Sunright 50, opaľovací krém na celé telo

-Liquid Body Bar, telový sprchovací gél

- Body Smoother, telové mlieko

-Epoch Baobab Body Butter, bambucké maslo, na telo aj večer na pleť

-Epoch Ava Puhi Moni Shampoo and Light Conditioner, šampón s kondicionerom

- Nápoj JVI, pre zdravie a krásnu pleť 

Ak chcete vedieť viac o produktoch na pokožku tela, kliknite sem https://www.baja.sk/l/starostlivost-o-telo/

Verím, že ste si to potrebné pre vás našli, ozvite a ja sa postarám o to, aby sa to ku Vám čo najskôr dostalo. Prajem všetkým krásne leto, relaxujte a užívajte si čas na hobby, rodinu aj priateľov.

Mohlo by vás zaujímať:

https://www.baja.sk/l/ranna-rutina/

https://www.baja.sk/l/ako-mat-peknu-zdravu-a-hebku-plet/