ZĽAVY

Čo by vás potešilo na konci apríla? Nie je to aprílový žartík. Tie sa minuli po 1. apríli. Teraz tu mám pre vás tieto zaujímavé balíčky a ak vás niektorí osloví, píšte.

Veľa vecí v živote prechádza zmenami a preto sa niekedy stane aj to, že váš obľúbený prípravok môže zmeniť obal, zloženie alebo ho nahradí iný. Práve teraz sa niečo také deje a je tu vaša posledná šanca pre všetkých, ktorí si chcete zabezpečiť ten svoj prípravok, aj do zásoby alebo pre ďalších záujemcov je tu šanca spoznať tieto skvelé veci. ...

Konečne už viacej svieti slniečko, aj keď je vonku dosť chladno. Práve to slnko nás akosi viacej pobáda k tomu, aby sme sa cítili lepšie, sviežo a starali sa trochu aj o seba. Od pohybu pri športe, kedy si formujeme postavu, pri behu možno aj čistíme myseľ, cez krásne upravenú pleť sa už aj jarne naladili.

OSLAVA ŽENY

04.03.2023

Ženami sa nerodíme, ženami sa stávame." - Simone de Beauvoir

Aj vo februári sa nám tu objavilo zopár zliav. Pozberala som ich na jedno miesto, preto sú také rôznorodé. Tak si ich popozerajte, objednajte alebo sa ozvite sa. Niektoré zľavy platia do vypredania zásob a môžete si ich aj sami objednať cez e-shop https://nskn.co/VXcqsz

Ak ste dostali od svojej polovičky návrh, že si máte vybrať niečo, čo vám urobí radosť a chcete niečo pre krásnu, zdravú pleť, jej omladenie alebo pokožku tela, či vlasov alebo pre podporu zdravia, tak môže to byť aj ponuka, ktorú vám môžem ušiť na mieru v rámci môjho e-shopu.

Využite posledné januárové zľavy a ak tieto veci nepoznáte, tak spoznajte. Dokonca aj to, ako veda a príroda vedia potešiť, dávať nám účinné a funkčné veci pre zdravie a krásu. Stihnite to do konca mesiaca aj s darčekom.

Zľava, či sprava je teraz taká moja slovná hračka. Avšak taká zľava, ak je výhodná, padne na úžitok, keď ide o dobrú vec. Napadlo mi dnes ráno, ako je fajn, že nemusím riešiť kozmetičku, dermatológa, behať po obchodoch, lekárňach alebo hľadať na internete dobrú, ale skutočne dobrú a kvalitnú kozmetiku, zisťovať cez recenzie, jej bezpečnosť a...

Myslím si, že každého poteší nejaký darček, ale aj výhodný nákup. Mám pre vás niekoľko správ, jednu lepšiu ako druhú, tretiu, či štvrtú.

Milí moji, mám pre vás posledné zľavy tohto roku Nenájdete ich na oficiálnej NU SKIN stránke, objednať sa dá len cezomňa, tak ak si niečo želáte využiť, píšte mi, volajte, do konca roku 2022.
https://www.baja.sk/kontakt/

Vyberte si, čo chcete zlepšiť a galvanický prístroj s gélom sa:

Čo by ste radi našli pod vianočným stromčekom? Praktický darček, po ktorom už dlhší čas tajne pokukujete alebo to necháte ako ozajstné prekvapenie, kedy to možno bude nie milým prekvapením? Ak sa stane práve to, že možno to nie to, čo sa vám hodí a ostane to niekde na poličke zapadať prachom, tak urobte preto niečo, hovorte, píšte, pripnite napr....

AKCIA

21.12.2022

Slovo akcia zhŕňa viacero významov, tentokrát je to ponuka, kde môžete získať jeden produkt a k nemu ďalší len za 1 euro.

PLUS VÝHODA

21.12.2022

Pozrite si túto výhodnú ponuku. K balíčku pre krásu Beauty Focus Collagen+, bieliaca zubná pasta len za 1 euro.

ZAŽIARTE

19.12.2022

Zažiarte a užívajte si omladenie pleti tvorbou vlastného kolagénu a elastínu, ale aj s krásnym bielym úsmevom.
Pozrite si túto výhodnú vianočnú ponuku.