ŠPECIÁLNE PONUKY ŠPECIÁLNE PRE VÁS!

06.02.2024
Vyberte si zo širokého výberu produktov so zľavou najmenej 20 % až do 50%.


🕒 LEN OBMEDZENÝ ČAS!

Získajte svoje obľúbené produkty, kým ešte môžete.  Preleťte náš leták plný zaujímavých produktov, kde objavíte všetko od výživných pokladov až po špičkovú kozmetiku a doplnky. Čaká na vás tam krém na ruky, píling na pleť, ageLoc čistiaca omladzujúca pena s tonerom na pleť, Nutricentias micerálna voda a píling,  galvanický krém na ošetrenie pokožky na tele(strie, celulitída, jazvy, svalové a iné terapeutické ošetrenie, pleťové mlieko, omladzujúci čistiaci krém na pleť s 10% vitamínom C s efektom pre 180° zlepšenie pokožky, krycí BB krém na pleť (makeup) a doplnky ako hlavica na LumiSpa či mini nádobka na kozmetiku. Ale nezabudnite, výživa je základ! Ponúkame aj probiotikum, energizujúci čaj a vegánsky proteínový nápoj. Ak chcete vedieť viac, kliknite na tieto odkazy

A ak ešte nemáte otvorený e-shop, zaregistrujte sa ešte dnes ako VIP člen! 

Link na registráciu za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka https://nskn.co/nruGds 

Link na registráciu pre záujemcu na spoluprácu https://nskn.co/XHBmyHPOZRITE SA NA TIETO PRODUKTY BLIŽŠIE

 PHARMANEX PRO - B probiotiká 

Poznajte tajomstvo zdravia vašej črevnej flóry! Výživová kapsula obsahuje odolnú baktériu Lactobacillus Fermentum (PCC®), ktorá prežije aj v náročnom prostredí tráviaceho traktu. S obsahom 2 miliárd živých baktérií v jednej kapsule, táto formula podporuje vašu črevnú flóru a zdravie tráviaceho systému. Skúste ju ešte dnes pre lepšie trávenie a celkovú pohodu!

HAND LOTION, krém na ruky 

Zážitok jemnosti pre vaše ruky! Hand Lotion od Nu Skin je rýchlym riešením pre suché ruky. Jeho ľahký krém sa rýchlo vpije a zanechá vašu pokožku jemnú a hydratovanú. Špeciálne vyvinutý pre udržanie správnej hydratácie, tento produkt okamžite hydratuje a zanecháva ruky hebké, bez mastnoty. S vstrebávaním do pokožky sa môžete hneď po použití venovať ďalším činnostiam. Dermatologicky testovaný a obsahujúci klíčové zložky ako NaPCA, olej zo semena divého šafránu a vitamín E, tento krém poskytuje vašim rukám najlepšiu starostlivosť.

Brighter Day Exfoliant Scrub

Osviežte pleť s naším exfoliačným pílingom! Brighter Day odstraňuje odumreté bunky a upchaté póry s pomocou prírodných minerálov a enzýmov granátového jablka, pre hladkú a žiarivú pleť. S osviežujúcou vôňou a prírodnou fialovou farbou je to čistiaci potešenie. Zamilujete si ho!

Postupne sem doplním ostatné produkty.  O niektorých  som už písla, tak si kliknite sem:

Krém na ruky: https://www.baja.sk/l/krem-na-ruky-s-rychlym-efektom/

Omladzujúci čistiaci krém na pleť s 10% vitamínom C s efektom pre 180° zlepšenie pokožky https://www.baja.sk/l/tychto-5-rad-vam-pomoze/

Kozmetika Nutricentals : https://www.baja.sk/l/kozmetika-s-bioadaptivnymi-zlozkami/

Ošetrenie tela, mlieko: https://www.baja.sk/l/starostlivost-o-telo/

Čaj s kofeínom: https://www.baja.sk/l/caj-s-kofeinom/

Proteínové vegánske nápoje: https://www.baja.sk/l/uvazujete-o-tom-popracovat-na-svojej-svalovej-hmote/

ageLoc čistiace mlieko s tonerom: https://www.baja.sk/l/omladenie-s-ageloc/ 

make up: https://www.baja.sk/l/bb-krem-kryci-krem/

Propagačná "špeciálna ponuka"ponuka" týchto produktov Nu Colour Bioadaptive* BB+ Nu Skin Loving Foundations bude spustená 6. februára 2024 o 10:00 stredoeurópskeho času a bude trvať do vyčerpania zásob príslušného propagačného produktu SKU na danom trhu.

Rozhodnite sa teraz a užite si výhody špeciálnych ponúk, kým je ešte čas!

Nehľadajte ďalej, vaše špeciálne ponuky čakajú na vás!

https://www.baja.sk/kontakt/