DOMÁCA OMLADZOVACIA KÚRA

28.05.2023

Výsledky na dosah ruky!

Chcete zažiť niečo ako zázrak omladenia a mať svoj vek pod kontrolou? Vygalvanizujte sa do krásy s Galvanik Spa a gélmi s ageloc technológiou. S touto úžasnú technológiu objavíte svoje mladšie ja.

GALVANIZÁCIOU KU KRÁSNEJ PLETI

Vek 61 a 14 rokov používam galavnický prístroj
Vek 61 a 14 rokov používam galavnický prístroj

Ak túžite po omladzujúcej kúre, ktorú môžete robiť v pohodlí vášho domova a vidieť rýchle výsledky, potom galvanizácia tváre je pre vás tá správna voľba. Táto jedinečná technika vám umožňuje s jemným liečivým prúdom (galvanický prúd sa využíva aj v kúpeľníctve) dopraviť, penetrovať účinné zložky priamo do hĺbky pokožky, vyčistiť ju a vyplniť prázdne miesto po odstránení nečistôt s prírodnou formulou ageLoc (v preklade znamená -zámka na vek), ktorá uspí na čas enzýmy zodpovedné za starnutie. Vaša pleť sa uvoľní, vyplní a rozžiarí. Vrásky sa zjemnia, niektoré aj stratia, zmenšia sa  veľké póry, stimuluje sa elastín a kolagén, zdvihne a napne pokožku od brady smerom nahor. Dokonca aj vaše viečka sa spevnia, čo vám umožní lepšie vidieť výsledky tejto omladzovacej kúry vo vašom zrkadle. 

TECHNOLÓGIA PRO-AGING

Vedci už identifikovali takzvané age-related super markers, (arNOX, gény a iné ukazovatele v pokožke), ktoré sú zložkami chémie v tele a tiež ovplyvňujú spôsob nášho starnutia. Sú to primárne zdroje starnutia a spájajú niektoré gény so zdravou pokožkou. Exkluzívna technológia spoločnosti Nu Skin®, nazývaná ageLOC® sa zameriava konkrétne na zacielenie týchto zdrojov. Týmto spôsobom sa snažia zastaviť alebo spomaliť proces starnutia pokožky a dosiahnuť zdravšiu a mladistvejšiu pokožku.

TVÁR A DEKOLT

V jednoduchosti je krása a pri používaní Galvaniku SPA to aj sedí. Stačí aplikovať gély s ageloc technológiou na pleť a problematické oblasti, ako sú vrásky pod očami, na čele výrazná nosoústna ryha, padajúce viečko, či mdlá a nevýrazná pokožka na tvári sa za pár minút vylepšia. Ani dekolt nemusíte skrývať, keď si ho vyhladíte a zbavíte sa nepekných rýh, ktoré odhaľujú vek.

Vašich pár minút dvakrát do týždňa urobia svoje. To je všetko, čo potrebujete! Gély po ošetrení umyte, na pleť si dajte pár kvapiek tonizačnej vody pre úpravu pH a uzatvorenie pórov a natriete krémom bez ropných derivátov. Odporúčam radu Nutricentials.

LEN POLOVICA TVÁRE

Pri ošetrení jednej polovice tváre môže vyzerať tvár nakrivo, ale keď sa pozriete do zrkadla, uvidíte kúsok svojho mladšieho ja. To je výsledok, ktorý vám Galvanik Spa môže poskytnúť - omladenie a zdvihnutie tváre smerom nahor.

Prečo sa na začiatku galvanizuje len polovica tváre? Je to preto, aby sme mali porovnanie pred a po ošetrení a mohli vidieť rozdiel, ktorý galvanizácia prináša. Tým, že sa ošetruje len jedna polovica tváre, môžete si všimnúť, ako sa pleť zlepšuje, vyhladzuje a spevňuje v porovnaní s neošetrenou polovicou. Póry sa uzatvorili, niektoré zmenšili, pleť je svieža, zrelaxovaná a dokonca niektorí cítia, že dýcha.

Galvanizácia len polovice tváre je len dočasný krok na ceste k celkovému omladeniu a zlepšeniu vzhľadu celej tváre. Po prvom ošetrení môžete pokračovať a ošetriť aj druhú polovicu tváre, aby ste dosiahli harmonický a rovnomerný výsledok. Vhodné je robiť si fotky, aspoň raz do mesiaca a porovnávať výsledky, keď pochvalným komplimentom od iných neveríte.

RÝCHLE A ÚČINNÉ

Celá kúra je rýchla a jednoduchá. Stačí si vyhradiť len 10 minút dvakrát do týždňa a použiť ošetrovacie gély Facial. Ak máte hlbšie vrásky, môžete ich každý deň jemne hladkať s galvanikom a korektorom True Face Line. AgeLoc Body Shaping  s galvanikom vám pomôže s pokožkou na tele a ageLoc Nutriol sérum s kvalitou vlasov. Ak máte záujem o galvanické riešenie, kliknite sem a vyberte si galvanik aj s doplnkami: https://nskn.co/gRASUg

DOMA TO IDE TIEŽ

S galvanikom v domácom prostredí si vytvoríte vlastné wellness centrum, kozmetický salón a dokonca aj estetickú chirurgiu. Môžete si prispôsobiť čas a tempo podľa vašich potrieb a rýchlo vidieť výsledky, ktoré ste vždy chceli. Ak ste kozmetičky, tak zaraďte toto exkluzívne ošetrenie aj do vášho salónu, zákazníčky to ocenia.

KRÁSNA, SVIEŽA A OMLADENÁ

Takže prečo nezažiť domácu omladzovaciu kúru s galvanizáciou tváre a mať krásnu a sviežu pleť? Všetko je v vašich rukách - doslova a do písmena!

A TO NIE JE VŠETKO

Rovnako tak si môžete urobiť kúru na pokožke tela, zbaviť sa pelikánov na pažiach, celulitídy a nepekných ovisov, či suchej alebo akneóznej pokožky. Dokonca si tak zlepšiť aj kvalitu vlasov, len treba vymeniť hlavice, nastaviť inú polarizáciu a použiť k tomu určený gél, či sérum, s inými to nefunguje. Prípravky na ošetrenie s galvanickým prúdom, okrem prírodných a účinných zložiek majú aj svoj elektrický náboj, ktorý je kompatibilný s galvanickým prístrojom.

 Možno vás budú zaujímať aj tieto články:

https://www.baja.sk/l/odpovede-na-temu-galvanicky-pristroj-a-ine/

https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/

https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/

https://www.baja.sk/l/kura-pre-poskodene-vlasy/

Ak máte otázky, ozvite sa: https://www.baja.sk/kontakt/