VRÁSKY A RIEŠENIE

18.05.2023
Foto je vytvorené počas online konzultáce VERA, so zameraním na vrásky. Pleť je čistá, bez make up.
Foto je vytvorené počas online konzultáce VERA, so zameraním na vrásky. Pleť je čistá, bez make up.

Vždy príde čas, kedy nás začne niečo znepokojovať. U žien to často bývajú problémy s vráskami a túžba  udržať si mladistvý vzhľad pleti. Nerobte si vrásky, že máte vrásky. Vrásky sú bežnou súčasťou starnutia pokožky a môžu mať vplyv na sebavedomie. Našťastie existujú produkty, ktoré môžu pomôcť minimalizovať vzhľad vrások a zlepšiť celkový stav pleti. Mne pomohli produkty od značky Nu Skin. Konečne som spokojná a už neriešim vrásky a problémy na pleti. Našla som to, čo omladilo moju pleť, čo rovnako pomohlo mojim dospelým dcéram, kamarátkam, skrátka mladšej, aj zrelšej pleti.

Základom je čistá pleť, stačia na to len 2 minúty ráno a večer. Používam aj masky, séra, krémy, najlepšie celé sady, ale dajú sa aj medzi sebou aj kombinovať.

Na fotke vidíte výsledok, kde sú označené vrásky, ktoré sú po vyhodnotení online aplikácie VERA. Link na  appku  https://nskn.co/6r3eKN (prípadne sa mi ozvite). Na záver vie aplikácia  doporučiť aj potrebné produlty.

ČISTENIA A MASÁŽ s AGELOC LUMISPA 

ageLOC LumiSpa je zariadenie  pre čistenie pleti od Nu Skin, ktoré kombinuje jemný čistiaci gél s vibráciami. Pomáha odstrániť nečistoty, odumreté bunky a zlepšuje textúru pokožky. Bolo klinicky dokázané, že systém LumiSpa zanecháva vašu pokožku žiarivú a prirodzený mikrobióm zostáva nenarušený. Pravidelné používanie môže pomôcť minimalizovať vrásky a zlepšiť celkový vzhľad pleti, ktorá je po ošetrení žiarivá, jemná, hladká a hlavne zdravá. K dispozícii je 5 čistiacich prípravkov, podľa typu pleti, 3 hlavice s jemnou, normálnou, tvrdšou úpravou a nadstavec na očné okolie. Dokonca už s použitím mobilnej appky, LumiSpa iO (inteligentná, personalizovaná starostlivosť). A to za sľúbené 2 minúty, bez zbytočných tampónov, len s LumiSpa.

K dispozícii je: 

klasické LumiSpa  https://nskn.co/BM1I10 

personalizované LumiSpa io:  https://nskn.co/oyXqQ1

ĎALŠIE PRODUKTY NA VRÁSKY 

TRU FACE LINE CORRECTOR 

Môj najobľúbenejší krém na vrásky. Každá vráska  má svoj príbeh - jedinečný príbeh o každom mračení, úsmeve a smiechu. Ako starneme, tieto príbehy sú pre okolie viac viditeľné a čitateľné. Tru Face Line Corrector sa zameriava na viditeľné známky starnutia pleti, pomáha zjemňovať vzhľad jemných vrások okolo vašich úst, očí a v oblasti čela, vďaka čomu vrásky a príbehy s nimi spojené, nebudú až také čitateľné.

Link na korektor, ktorý môžete aplikovať na vrásky prstami: https://nskn.co/IPkO2F

Pre lepší efekt a silnejší účinok je vhodnejšie použiť korektor s galvanickým prístrojom: https://nskn.co/9r8vwe

AGELOC TRANSFORMATION SYSTEM  

ageLOC Transformation System je komplexný systém, ktorý je navrhnutý na boj proti znakom starnutia a vrások. Obsahuje čistiace prostriedky, tonikum, sérum a denný a nočný krém. Tieto produkty sú vyvinuté s využitím ageLOC technológie, (v preklade zámka na vek), ktorá cieľovo pôsobí na vrásky a pomáha obnovovať mladistvý vzhľad pleti).

ageLOC® Transformation poskytuje pleti neprekonané anti-ageing účinky a je klinicky overené, že zlepšuje pleť, zabezpečuje mladistvejšiu štruktúru pleti, hladkosť, jednotný tón pleti, znižuje vzhľad línií a vrások, zvyšuje žiarivosť pleti, hydratáciu, znižuje vzhľad pórov, znižuje farebnú nejednotnosť pleti. Viac o prípravkoch v sade nájdete tu.

Produkty , ktoré sú súčasťou systému ageLOC® Transformation :

 • ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: anti-ageing penový čistiaci prípravok a toner
 • ageLOC® Future Serum: anti-ageing pleťové sérum
 • ageLOC® Radiant Day SPF 22: anti-ageing denný hydratačný krém s SPF 22
 • ageLOC® Transforming Night: anti-ageing nočný pleťový hydratačný krém

Link na sadu: https://nskn.co/o54mrX

TRU FACE ESSENCE ULTRA

Tru Face Essence Ultra je koncentrované sérum od Nu Skin, ktoré je vyvinuté s využitím patentovanej technológie. Obsahuje zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť štruktúru pokožky, minimalizovať vrásky a zlepšovať jej pružnosť. Môže sa aplikovať miestne na problematické oblasti, ako sú vrásky okolo očí alebo pier. Viac si môžete prečítať tu.

Obsahuje

 • Vlastnú zmes ageLOC – zameriava sa na základné zdroje viditeľných známok starnutia pleti.
 • Tru Face FirmPlex – vedecky podložená technológia na spevnenie pleti, ktorá podporuje kľúčovú zložku pevnosti pleti.
 • Sieť antioxidantov – pomáha chrániť pleť pre oxidačným stresom, (stabilná forma vitamínu C; ubiquinol (koenzým Q10) a vitamín E, táto zmes pomáha posilniť prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky; skvalén (z rastlinných zdrojov) – táto zložka zvláčňuje pokožku a je vhodná pre každý typ pleti.

Link na sadu: https://nskn.co/LURRIS

EPOCH GLACIAL MARINE MUD MASK 

Epoch Glacial Marine Mud Mask je maska od Nu Skin, ktorá obsahuje jemné čiastočky bahna a minerály z ľadovcového bahna. Táto maska pomáha vyčistiť a zjemniť pleť, redukovať viditeľnosť vrások a zlepšovať textúru pokožky.

Obsahuje vysoké množstvo prospešných minerálov a stopových prvkov vrátane medi, zinku, magnézia a striebra. Link na kúpu masky: https://nskn.co/Vk0sjy

NU SKIN 180° ANTI-AGING SYSTEM 

Tento komplexný systém poskytuje starostlivosť o pleť a pomáha bojovať proti vráskam a znakom starnutia. Je orientovaná na ľudí nad 35 rokov. Zjemňuje textúru pleti, zjednocuje tón pleti, pomáha redukovať výskyt stareckých škvŕn a stratu farebnej jednotnosti pleti. Minimalizuje výskyt jemných línií a vrások – vďaka čomu pleť vyzerá mlado a sviežo. Zlepšuje celkový vzhľad pleti, ktorá vyzerá hladšie a mladistvejšie.

Obsahuje čistiace prostriedky, tonikum, sérum a krémy s vysokým obsahom zložiek, ktoré podporujú obnovu pokožky a zlepšujú jej textúru.

 • Nu Skin 180°® Face Wash – obsahuje 10 percent vitamínu C, ktorý pomáha minimalizovať vzhľad liniek a vrások a zlepšovať tón pleti.
 • Nu Skin 180° Skin Mist – obsahuje komplex HMW, ktorý posilňuje schopnosť vašej pleti chrániť sa pred stresovými faktormi z prostredia a upokojuje ju.
 • Nu Skin 180°® Cell Renewal Fluid – produkt navrhnutý s 15 percentami PHA na zvýšenie prirodzenej obnovy buniek pleti, čo zlepšuje jej textúru, žiarivosť a zmenšuje viditeľné póry a zároveň znižuje výskyt jemných línií a vrások.
 • Nu Skin 180°® UV Block Hydrator SPF 18 – obsahuje avokádový olej, ktorý poskytuje bohatú hydratáciu na viditeľnú redukciu vrások a poskytnutie bariéry proti vlhkosti, ako aj mikronizovaný oxid zinočnatý na ochranu pleti pred negatívnymi účinkami UVB lúčov.
 • Nu Skin 180° Night Complex – obsahuje kreatín, ktorý pomáha vašej pleti bojovať proti viditeľným účinkom nadmerného vystavenia slnečnému žiareniu a oleje z makadamových orechov a zo semienok rastliny Limnanthes alba, ktoré pomáhajú chrániť prirodzenú bariéru proti strate vlhkosti.

Viac rád nájdete tu. Link na sadu: https://nskn.co/t1OPbs

Záver: Spoločnosť Nu Skin ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa zameriavajú na riešenie vrások a poskytujú starostlivosť o pleť. Od komplexných systémov po cieľové séra a masky, tieto produkty môžu byť skvelým doplnkom vašej rutiny starostlivosti o pleť. Dokonca aj Beauty Focus Collagen+. Ak chcete vedieť niečo aj o INSTATNOM OMLADENÍ, kliknite sem. Možno hľadáte vhodné aj  krémy, tie nájdete tu.

Je dôležité si všímať potreby svojej pokožky a využiť aj online konzultáciu. Link na konzultáciu Vera je tu a trvá len pár minutiek a pomôže vám vybrať si tie najvhodnejšie produkty pre svoje individuálne potreby. So správnym prístupom a použitím kvalitných produktov môžete dosiahnuť mladistvý a zdravý vzhľad pleti.