VRÁSKY, STOPKY NÁŠHO ČASU

25.07.2023

Keď chceme vidieť, ako plynie čas, treba si zobrať do ruky stopky a pustiť ich. Vtedy tie rýchlo sa meniace čísla to najlepšie ukazujú. Sú fotografi, ktorí vedia zachytiť výzor tváre od dieťaťa po dospelého alebo starého človeka. Dnes je aj množstvo aplikácii, ktoré nás vedia pobaviť zmenou výzoru s pribúdajúcimi rokmi. Určite ste si nejakú takú už vyskúšali. Aj ja som si urobila video, kde som zadala fotku z mladosti a chcela som vidieť tie zmeny, ale vôbec sa to s pribúdajúcimi rokmi na mňa nepodobalo. Je to aj tým, že človek sa mení tým, akú ma mimiku tváre, v akom je prostredí (či je veselý alebo smutný, prísny alebo dobrosrdečný), aký vedie životný štýl, stará sa o seba.

https://www.perfectcorp.com/consumer/blog/selfie-editing/best-age-progression-apps
https://www.perfectcorp.com/consumer/blog/selfie-editing/best-age-progression-apps

Nejde len o vrásky, niektoré nám doslova pristanú. Ide aj celkový výzor, ktorým sme na očiach iným, ale aj sebe, pri pohľade do zrkadla, či pri selfičkách alebo iných chvíľach, kde bol zachytený kúsok zo života na obrázku.

STAROSTLIVOSŤ O SEBA

Viesť zdravý životný štýl je dnes moderné, alebo o tom aspoň hovoriť. Čo tak nakuknúť do malého ťaháčika, čo všetko by sme mali pre seba robiť? Mnohí v tom vidia zdravé stravovanie, športovanie. Patrí tam aj dostatok spánku, zvládanie stresu, vyhnúť sa alkoholu, fajčeniu, piť dostatok tekutín, absolvovať preventívne prehliadky, robiť pravidelnú a dôkladnú hygienu, vyhnúť sa nadmernému sedeniu a viacej chodiť, mať pozitívny postoj a iné.

Pamätajte, že zdravý životný štýl je cesta, nie cieľ. Postupne zaraďujte tieto zvyky do svojho života a uvidíte, ako sa zlepší vaše zdravie a celková kvalita života.

VRÁSKY SÚ AKO MAPA

Vrásky sú mapou nášho života, ktorá nám ukazuje, čo všetko sme precestovali aj s množstvom dobrodružstiev. Niekedy nám vrásky pripomínajú, že sme prekonali prekážky a stali sa silnejšími. Je zdravé sa aj smiať, aj keď z toho vznikajú vrásky. Ako pomôcť tomu, aby niektoré vrásky, ktoré sa nám nepáčia boli jemnejšie? 


Mne na to pomáhajú produkty značky NuSkin, kde vďaka špičkovým vedcom, dermatológom, etnobotanikom a inými odborníkmi bol urobený široký záber vo výskume a vo vývoji takých kozmetických prípravkov, ktoré pleť osviežujú, omladzujú a robia ju aj zdravou. Spojením vedy, poznaním biologických a metabolických princípov, správania sa pokožky, ale aj množstvom prírodných látok sa pleť mnohých  ľudí pri používaní  týchto prípravkov skvalitnila. Sem patrí nielen kozmetika, ale aj výživa ako napríklad Beauty Focus Collagen, LifePak, nápoj JVI, Cordymax, ale aj ageLoc R2, (práve ageLoc R2  epigeneticky s prírodnými zložkami metabolicky zlepšuje naše zdravie, aj pokožku, ktorá je náš najväčší orgán). Osobne aj mne pomohli a preto, že už 14 rokov používam tieto kvalitné veci od čistenia pleti, cez hydratáciu, spevnenie, vyživenie, masáž, hydratáciu a ochranu. Niekedy nestačia len ruky, aby vymasírovali krém, či sérum, preto používam prístroje s jemným liečivým mikroprúdom a tram-ta-ta-tá, som už po 6O-ke a mnohí mi chvália moju pleť alebo mi tipujú omnoho menej rokov. Pritom zopár vrások mám, to parí k veku a som aj babička.

JEDODUCHÉ RIEŠENIE

Pozrite si aj vy, čo by mohlo prospieť vám. Urobte si cez tento link sami pre seba online konzultáciu na analýzu pleti https://nskn.co/6r3eKN

Dokonca, ak ste ženy, ktoré obľubujú byť pekne upravené s jemným make up, tak cez túto aplikáciu si nájdete svoj krémový BB krycí odtieň (make up), ktorý prekryje aj aké také neduhy, čo pigmentové škvrny https://veranuskin.app.link/g3IDT6jouBb

Tým že kozmetika vyživuje aj hydratuje pleť,(myslím tú bez ropných derivátv),  prístroje s príslušným prípravkom pomáhajú čistiť pleť, omladiť a postupným používaním sa môžete dostať k tomu, že sa vám zmenšia póry, spevnie pleť, vyhladia sa vrásky a vy budete stopky času pozerať, aby ste videli za koľko zaplávate, zabehnete, pri súťažiach na čas a podobne.


MÔJ TIP NA VRÁSKY

GALVANICKÝ BALÍČEK. Ak chcete zmierniť vrásky, vyhladiť a spevniť pleť, tak toto je moja topka. Prístroj ageLOC Galvanic Spa, ktorý používam na celé telo, dokonca aj na vlasy. Táto súprava obsahuje nielen jeden z našich najvýkonnejších a najintuitívnejších prístrojov na starostlivosť o pleť, ale do rúk dostanete aj naše gély Galvanic Spa Facial Gels na ošetrovanie pleti (2 x týždenne po 10 minút), Tru Face Line Corrector, krém na vrásky s oligopeptídmi, ktorý môžete vklepávať do pokožky prstami alebo sa mu 1 minútu venovať s galvanickým prístrojom a fľašu NaPCA Moisture Mist, hydratačnému spreju s kyselinou hyaluronovou.  Balíček s výhodnou VIP cenou máte k dispozícii tu: https://nskn.co/KlKAmr