VIANOČNÉ DARČEKY

23.12.2022

Čo by ste radi našli pod vianočným stromčekom? Praktický darček, po ktorom už dlhší čas tajne pokukujete alebo to necháte ako ozajstné prekvapenie, kedy to možno bude nie milým prekvapením? Ak sa stane práve to, že možno to nie to, čo sa vám hodí a ostane to niekde na poličke zapadať prachom, tak urobte preto niečo, hovorte, píšte, pripnite napr. na chladničku, aký darček by ste chceli a požiadajte o to aj vašich blízkych. Možno zistíte, že zohnať darček, ktorí poteší, je veľmi jednoduché.

Ak bude medzi požiadavkami aj niečo praktické a ešte aj užitočné, tak skúste niečo z dennej osobnej spotreby, čím môžete obdarovať iných alebo vaši blízki vás. Medzi veci dennej spotreby patrí aj kozmetika. Pozrite si, z čoho všetkého môžete vyberať.

PLEŤOVÁ KOZMETIKA

Čo by ste povedali na kozmetiku, ktorá okrem čistenia, výživy, exfoliácie aj omladzuje?

Ak je požiadavka na omladenie, tak s NuSkin značkou to ide. Netreba k tomu súkromnú kozmetičku, ani plastického chirurga. Pravidelným čistením pleti s LumiSpa, galvanizáciou ktorá omladí pleť (uspí zdroj starnutia a vyhladí vrásky) ageLOC Boost, ktorý spevňuje pleť, kontúry a vpravuje kyselinu hyaluronovú a iné účinné zložky, je to veľmi príjemné a jednoduché. Dokonca s Body Spa galvanikom si viete spevniť a vyhladiť aj pokožku na tele. Prečo o tom píšem? Mám toto všetko doma. Používam to a komplimenty, ktoré po rokoch používania dostávam, chcem dopriať aj iným. Bez akýchkoľvek (invazívnych zásahov), len pravidelným používaním za pár eur, na veľa rokov, kde základná zložka ageLOC, je súčasnosť aj budúcnosť.

(Poznámka:

ageLoc je charakteristická zložka anti-agingu, ktorej prírodné zloženie pôsobí na zdroj starnutia na bunkovej úrovni. Preto toto exkluzívne označenie ageLoc, (zámka na vek) v spojení so systémom kozmetických prístrojov na domáce použitie dáva každému používateľovi možnosť, vybrať si, ako sa chce starať o pleť. Z klinických, aj vlastných skúsenosti vidieť účinné a hlavne omladzujúce výsledky.)

Viac info nájdete tu, dokonca aj s možnosťou objednávania

LumiSpa:  https://www.baja.sk/l/kopia-zazitok-s-lumispa-pri-cisteni-pleti/

Link na  objednanie:  https://nskn.co/nbGpLC

Galvanizácia pleti:  https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/

Link na objednanie: https://nskn.co/nU7WVF

ageLOC Boosthttps://www.baja.sk/l/dve-minuty-pre-plet/

 Link na objednanie : https://nskn.co/F3jQRu

Ak vás zaujímajú kozmetické sety, tak môžete vyberať z kolekcii, kde sa nachádza všetko od čistenia pleti, cez pílingy, masky, séra, krémy.

Sada Nuricentials

je kozmetika pre všetky typy pleti s bioadaptívnym zložením, tzn. z rastlín, ktoré rastú v extrémnych podmienkach. Pre nádhernú žiarivú pleť, s kozmetikou na báze prírodných produktov a overenou vedou.

Obsahuje čistiace prípravky, hydratačné, výživné. Viac https://www.baja.sk/l/kozmetika-s-bioadaptivnymi-zlozkami/

Sada NuSkin 180 °

 Link na objednanie :https://nskn.co/U8TTZn

omladnie pleti o 180 stupňov s kozmetikou s aktívnym vitamínom C. nielen na pigmentové škvrny, ale aj pre hlbšiu obnovu buniek  na pleti https://www.baja.sk/l/tychto-5-rad-vam-pomoze/

Sada ageLoc transformačná sada, to najlepšie pre pleť  https://www.baja.sk/l/plet-v-zime/

 Link na objednanie: https://nskn.co/6dpg6X

Sada Clear action a iné,  keď sú problémy s pleťou  https://www.baja.sk/l/koniec-problemov-s-pletou/

Tip, ako začať s kozmetikou https://www.baja.sk/l/ako-starat-o-mladu-plet/ 

Link na objednanie https://nskn.co/RuAswk

DEKORATÍVNA KOZMETIKA 

https://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane/

https://www.baja.sk/l/nu-colour-mascara-a-vyziva-pre-mihalnice/

KOZMETIKA PRE KOŽU NA CELOM TELE 

Starostlivosť o kožu na celom tele môže byť príjemná, voňavá a výsledok hebká a pružná. https://www.baja.sk/l/celorocne-tipy-na-starostlivost-o-pokozku/

BODY SPA GALVANIK na telo, s veľkou ošetrovacou plochou, na celulitídu, ovisi, suchú a tenkú pokožku, ale aj ako terapeutická pomôcka pri bolestiach kĺbov, krížov  https://www.baja.sk/l/formovanie-postavy/

Link na objednanie:https://nskn.co/B5csya

VLASY A KÚRY

Keď aj ku korune krásy nie je ďaleko.

https://www.baja.sk/l/kura-pre-poskodene-vlasy/

VÝŽIVA


To, čo naše telo vyživuje, nie je len strava. V dnešnej dobe je to málo, ak teda má isť o jeho podporu, veď vďaka nemu fungujeme, (ak sú boľavé kĺby, slabé kosti, pamäť, zrak, imunita a iné) je dobré doplniť kvalitný potravinový doplnok.https://www.baja.sk/zdravie/


PODPORA  Nourish the children 

Netradičný darček pre deti v Afrike: https://www.baja.sk/socialna-iniciativa/
Link na objednanie: https://nskn.co/q4zcmF